ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار محمد شرفی شامگاه چهارشنبه در بازدید از کلانتری ۲۲ بهمن شهر کرمانشاه، اظهار کرد: نقش و اهمیت کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در امنیت شهر و جامعه غیرقابل انکار است و مامورانی که در این مراکز مشغول انجام وظیفه هستند سهم بسیار زیادی در برقراری امنیت و آرامش دارند.
وی افزود: این نکته را باید در نظر گرفت که کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها برای انجام هرچه بهتر مأموریت‌ها و ایجاد امنیت و آرامش نیاز به تغییرات و نوآوری‌هایی دارند که خوشبختانه از زمان حضور سردار حاجیان در مسند فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه شاهد آن هستیم.
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا تصریح کرد: یکی از برنامه‌هایی که در کرمانشاه اجرا شده طرح هر کلانتری یک شهر است که طی آن با تجهیز این مراکز به دوربین‌های رصد و پایش عملاً اشراف کلانتری‌ها را نسبت به حوزه استحفاظی خود افزایش داده است.
سردار شرفی یادآور شد: اجرای این طرح در کرمانشاه بسیار موفقیت‌آمیز بوده است، ایده‌ای که می‌تواند به عنوان یک الگو در کل کشور نیز اجرایی و عملیاتی شود.
وی خاطرنشان کرد: بدون شک چنین ایده‌ها و الگوهایی پلیس را در انجام هرچه بهتر مأموریت‌ها و وظایفش کمک خواهد کرد و باعث می‌شود میزان جرایم کاهش یافته و در مقابل احساس امنیت افزایش پیدا کند.
سردار شرفی در پایان سخنانش امنیت موجود در کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کاهش جرایمی مانند سرقت و کنترل جرایم دیگر باعث شده، کرمانشاه در زمره استان‌های امن کشور قرار بگیرد که جای قدردانی دارد. امیدوارم از خبر ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور
است
راضی بوده باشید.

ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۱ ۰۲:۴۲:۲۹