اولین مدال ورزش ایران به دست آمد/ بانوان قایقران نقره‌ای
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اولین مدال ورزش ایران به دست آمد/ بانوان قایقران نقره‌ای
شدند
به گزارش خبرنگار اعزامی سایت احکام به هانگژو، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی از امروز یکشنبه به طور رسمی با رقابت ورزشکاران رشته های مختلف آغاز خواهد شد و ورزشکاران کشورمان نیز برای رسیدن به مدال تلاش شان را آغاز خواهند کرد.
کاروان ورزش ایران با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید حججی» و شعار «ایمان – ایران – افتخار» در این دوره از بازی‌های آسیایی شرکت کرده است.
نتایج ورزشکاران ایران در اولین روز بازیهای آسیایی هانگژو به در این خبر تکمیل خواهد شد.
بانوان روئینگ به مدال نرسیدند
در اولین مسابقه روز یکشنبه ملی پوشان رویینگ ایران در فینال بخش دونفره با حریفان خود به رقابت پرداختند. نازنین ملایی و کیمیا زارعی نمایندگان ایران در این رقابت ها بودند که در فینال سبک وزن دونفره و با رکورد ۷:۱۷:۹۰ به مقام چهارم دست یافتند و با اختلاف ۲۶ صدم ثانیه از کسب مدال بازماندند. تیم های چین، ازبکستان و اندونزی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
تیراندازان از صعود بازماندند
در مسابقات تیراندازی رقابت های تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان برگزار شد و شرمینه چهل امیرانی، الهه احمدی و نجمه خدمتی نمایندگان ایران در این بخش بودند که از صعود به فینال و کسب مدال بازماندند. در رده بندی نهایی شرمینه چهل امیرانی با ۶۲۸/۶ امتیاز در جایگاه یازدهم ایستاد، الهه احمدی و نجمه خدمتی هم با امتیاز ۶۲۶/۹ و۶۲۰/۵ به ترتیب در رده های هفدهم و سی و هشتم قرار گرفتند. در این بخش ۵۹ تیرانداز حضور داشتند. همچنین در بخش تیمی، تیم ایران با ترکیب الهه احمدی، نجمه خدمتی و شرمینه چهل امیرانی با امتیاز ۱۸۷۶ در میان ۱۴ تیم حاضرصاحب جایگاه هشتم شد.
اولین مدال کاروان ورزش ایران در قایقرانی
در روئینگ دو نفره سنگین وزن زنان، قایق ایران با ترکیب مهسا جاور و زینب نوروزی در مرحله گروهی در بین قایق های  قزاقستان، کره‌جنوبی، سریلانکا، ویتنام زمان ۷ دقیقه و ۹ ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه را ثبت کرد و اول شد و به فینال A رسید. در فینال هم در رقابت با تیم‌های کره، تایلند، چین، ویتنام و قزاقستان توانست با رکورد ۷:۱۷:۸ دوم شود و به اولین مدال نقره دست پیدا کنند. 
تکواندوکار پومسه ایران حذف شد
مرتضی زنده دل با قبول شکست مقابل حریفی از چین تایپه از دور مسابقات پومسه بازی های آسیایی کنار رفت. نماینده کشورمان نتوانست مایونگ ژونگ را مغلوب کند و از صعود به یک هشتم نهایی بازماند.تکواندو ایران با دو نماینده (مرجان سلحشوری و مرتضی زنده دل) در بخش پومسه شرکت کرده است.

ادامه دارد… امیدوارم از خبر اولین مدال ورزش ایران به دست آمد/ بانوان قایقران نقره‌ای
شدند
راضی بوده باشید.

اولین مدال ورزش ایران به دست آمد/ بانوان قایقران نقره‌ای
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۴ ۰۲:۳۶:۳۷