اولیانوف: معاونان وزرای خارجه روسیه و ایران دیدار
کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اولیانوف: معاونان وزرای خارجه روسیه و ایران دیدار
کردند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین و رئیس هیأت روسیه در مذاکرات رفع تحریم‌ها، از دیدار معاونان وزرای خارجه روسیه و ایران خبر داد.
بر اساس این گزارش، اولیانوف در پیامی توئیتری نوشت که سرگی ریابکوف و علی باقری معاونان وزرای خارجه روسیه و ایران امروز در مسکو به منظور بررسی دورنمای اجرای کامل برجام دیدار کردند.
اولیانوف به دیگر محورهای مورد بحث در این دیدار اشاره بیشتری نکرده است.

علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران، روز چهارشنبه نیز در سفر به دوحه با همتای قطری خود دیدار و رایزنی کرد.
سفارت ایران در قطر در صفحه توئیتر خود در مورد این دیدار در رشته توئیتی نوشت: «در ملاقات ظهر امروز علی باقری، معاون سیاسی وزارت امور خارجه با محمد الخلیفی معاون وزیر خارجه قطر، روابط دوجانبه تهران و دوحه و نیز موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
معاون وزیر خارجه کشورمان با اشاره به رویکرد منفعت طلبانه و یکجانبه گرایانه غربی‌ها در موضوعات مختلف بین‌المللی از جمله تروریسم و حقوق بشر، تصریح کرد: هر کشوری که با مشی سیاسی غربی‌ها زاویه پیدا کند، هم متهم به نقض حقوق بشر می‌شود و هم متهم به حمایت از تروریسم.
در این دیدار، معاون وزارت خارجه کشورمان با اشاره به برگزاری موفق جام جهانی فوتبال، نقش ممتاز قطر به عنوان میزبان در هر چه بهتر برگزار شدن این بازی‌ها را شایسته تقدیر دانست.
معاون وزیر خارجه قطر، با اشاره به روند رو به رشد روابط دوجانبه، بر اهتمام مقام‌های قطری بر گسترش همه جانبه مناسبات سیاسی و اقتصادی با ایران تاکید کرد. امیدوارم از خبر اولیانوف: معاونان وزرای خارجه روسیه و ایران دیدار
کردند
راضی بوده باشید.

اولیانوف: معاونان وزرای خارجه روسیه و ایران دیدار
کردند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۳ ۰۲:۴۰:۱۶