اولویت حوزه روابط کار امسال تنظیم روابط بین کارگر و
کارفرماست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اولویت حوزه روابط کار امسال تنظیم روابط بین کارگر و
کارفرماست
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی حسین رعیتی فرد عصر یکشنبه در بازدید از کارخانه نساجی خوی اظهار کرد: در دولت سیزدهم به یکی از کنوانسیون‌های ۱۵۵ گانه حوزه ایمنی و بهداشت کار پیوسته ایم تا بتوانیم با تلاش ویژه و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های دستگاه‌های دولتی، کارگران و کارفرمایان حوادث ناشی از کار را به کمترین میزان برسانیم.
وی اضافه کرد: طبق ماده ۵۸ قانون کار، حفظ و صیانت از نیروی کار به عهده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است بنابراین از بهمن امسال، همه آئین نامه‌ها را با فرهنگ سازی مناسب در این حوزه اجرایی خواهیم کرد.
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: اظهار کرد: این روابط باید طوری تنظیم شود که هم طرف کارگر باشد و هم کارفرما را در نظر بگیرد.
در این بازدید، با حضور معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسائل و مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی واحدهای تولیدی آذربایجان غربی بررسی شد.
کارخانجات نساجی خوی سالانه ۲۰ هزار تن نخ و ۳۰ هزار متر انواع پارچه جین و کتان تولید به بازار عرضه می‌کند؛ در این واحد تولیدی بیش از یک‌هزار و ۶۰۰ نفر شاغل هستند.
کارخانجات نساجی خوی سالانه ۲۰ هزار تن نخ و ۳۰ هزار متر انواع پارچه جین و کتان تولید به بازار عرضه می‌کند
شرکت در همایش نقش شرکای اجتماعی دولت در ایمن سازی کارگاه‌های ساختمانی و هم اندیشی با انجمن پیمانکاران عمرانی استان از دیگر برنامه‌های سفردوروزه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آذربایجان غربی است. امیدوارم از خبر اولویت حوزه روابط کار امسال تنظیم روابط بین کارگر و
کارفرماست
راضی بوده باشید.

اولویت حوزه روابط کار امسال تنظیم روابط بین کارگر و
کارفرماست  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۶ ۰۲:۳۸:۵۹