انقلاب بدون مردم معنا و مفهومی ندارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انقلاب بدون مردم معنا و مفهومی ندارد به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شنبه شب در جمع مردم عامری و دیلم، اظهار داشت: مردم این دیار همواره همراه با انقلاب و دغدغه مند نسبت به این انقلاب هستند.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه باورهای اعتقادی مردم با انقلاب عجین شده است، گفت: ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد اما تغییری در اراده مردم صورت نگرفته است و مردم ما همان مردمانی هستند که با امام راحل بیعت کردند و فرزندان خود را تقدیم به این آب و خاک کردند.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: برخی از مشکلات بر زمین مانده مربوط به خود مسئولان ما است و ارتباطی به بیرون کشور ندارد، مسائلی چون آب و حل بیکاری جوانان مسئله‌ای نیست که باید صبر کرد تا از بیرون برای حل آن بیایند.
وی ادامه داد: اجرای برخی پروژه‌ها باعث ایجاد امید می‌شود اما وقتی نیمه کاره رها شود، مردم آزرده می‌شوند.
حسینی بوشهری با بیان اینکه اولویت این دولت تکمیل طرح‌های نیمه کاره است، گفت: مسؤولان اگر پروژه‌ای آغاز می‌کنند باید به پایان برسانند اگر نمی‌توانند پس لزومی بر اجرایی شدن نیست.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انقلاب بدون مردم معنا و مفهومی ندارد، ادامه داد: مردم همواره در سختی‌ها در کنار انقلاب بوده‌اند و دشمن شبانه روز در حال طراحی نقشه برای قطع کردن رابطه مردم با انقلاب است.
وی تصریح کرد: مردم انقلاب اسلامی را وابسته به بعثت و از طرفی بسترسازی برای ظهور حضرت ولی عصر (عج) می‌دانند.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه مسؤولان باید برای مرتفع شدن مشکلات تدبیر کنند، گفت: بار سنگین انقلاب اسلامی بر دوش مردم است و این انقلاب به نام قرآن و اهل بیت (ع) رقم خورده است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: دین، رهبری و لبیک مردم به پیام مکتب و رهبری سه رکن اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.
حسینی بوشهری با بیان اینکه رهبری حلقه واسطه بین مردم و مکتب است، عنوان کرد: بیکاری و تبعیض وجود دارد اما باید با همدلی به سمت آینده‌ای روشن حرکت کنیم. امیدوارم از خبر انقلاب بدون مردم معنا و مفهومی ندارد راضی بوده باشید.

انقلاب بدون مردم معنا و مفهومی ندارد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۵ ۰۲:۴۲:۴۵