انقلاب اسلامی معجزه قرن و در امتداد بعثت است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انقلاب اسلامی معجزه قرن و در امتداد بعثت است به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار یدالله جوانی در دومین نشست شورای اداری بسیج استان و همایش جهاد تبیین در مشهد اظهار کرد: دشمن قصد دارد با روایت نادرست از انقلاب اسلامی، بین مردم، انقلاب و ولی فقیه، فاصله‌اندازی کند و با تصرف ذهن‌ها در پی این است که مردم را روبه‌روی نظام و ولایت قرار دهد اما قطعاً چنین توانایی را ندارد.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نباید اجازه دهیم که ذهن جوانان ما تحت تأثیر دشمن قرار بگیرد و این امر تنها با جهاد تبیین محقق می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه این انقلاب معجزه قرن و در امتداد بعثت نبی اکرم (ص) است اظهار کرد: در کنار تمام تلاش‌ها و دستاوردهای مردم، در یک حوزه ضعف داشتیم و آن هم این است که انقلاب اسلامی را به صورت کامل و صحیح به نسل جوان معرفی نکرده‌ایم.
جوانی با بیان اینکه تصویر بیگانه‌ای از انقلاب اسلامی به جوانان نشان داده شده است، افزود: نتوانستیم برای جوانان این دست موضوعات را تبیین کنیم و دشمن با سرمایه گذاری در شبکه‌های اجتماعی و جریان نفوذ، روایت‌های متفاوتی را انجام داده و امروزه دشمن تنها امید و هدفش فریب است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشکلاتی در کشور وجود دارد و بر کسی پوشیده نیست، از این جنس مسائل در تمام کشورها وجود دارد و باید آنها را با تلاش و همت مسؤولان و مردم برطرف کرد.
وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) اسلام ناب را احیا و به جهان معرفی کرد که این کار بزرگ دشمنان زیادی را به صحنه آورد تا به زعم خود انقلاب را در همان ماه‌های اول شکست دهند. هدایت‌ها و راهبری‌های امامین انقلاب اسلامی به گونه‌ای بوده که امروز عملکرد گروه‌های مقاومت در جهان، برگرفته از تفکر انقلاب اسلامی شده است.
جوانی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بزرگترین رویداد تاریخی بود که در دوران معاصر با قیام امام خمینی (ره) و یاری مردم ایران شکل گرفت، ادامه داد: این انقلاب معجزه قرن و انقلابی در امتداد بعثت است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی دیگر از دستاوردهای بزرگ مردم در کنار پیروزی انقلاب اسلامی، این است که این انقلاب را با چنگ و دندان در برابر دشمنی‌ها و دسیسه‌ها حفظ کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه با راهبری‌های رهبر معظم انقلاب، طرح ملی جهاد تبیین، تدوین شده و در کشور در حال اجرا است، گفت: امروز قرارگاه جهاد تبیین استان‌ها مشابه با قرارگاه‌های عملیاتی زمان دفاع مقدس فعالیت می‌کند. امیدوارم از خبر انقلاب اسلامی معجزه قرن و در امتداد بعثت است راضی بوده باشید.

انقلاب اسلامی معجزه قرن و در امتداد بعثت است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۶ ۰۲:۳۸:۵۲