انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم شامگاه سه شنبه در محفل انس با قرآن که در شب شهادت امام حسن عسکری (ع) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه منتظران امام زمان (عج) می‌بایست دغدغه برقراری عدالت جهانی داشته و در این راه تلاش کنند، اظهار کرد: کسانی که می‌خواهند با امام زمان (عج) تجدید بیعت کنند بایست در مسیر استقرار عدالت جهانی دغدغه مند باشند.
وی با اشاره اینکه در افغانستان ده‌ها دختر نوجوان به دست مزدوران استکبار جهانی به خاک و خون کشیده می‌شوند ولی هیچ عکس العملی از سوی غربی‌ها صورت نمی‌گیرد، اضافه کرد: آنها از هر فرصتی برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده کرده و به بهانه دفاع از مظلوم در کشور اغتشاش و نامنی ایجاد می‌کنند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کسی که می‌خواهد با حضرت پیمان ببندد باید ظلم ستیز بوده و در این زمینه بی‌تفاوت نباشد، خاطرنشان کرد: در دوران غیبت فقط کسانی ایمانشان سالم می‌ماند که در انتظار حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) باشند و آرمانی را در ذهن داشته و برای آن تلاش کنند.
وی با بیان اینکه کسانی که به فکر حکومت جهانی امام زمان (عج) هستند جهانی برنامه ریزی و کار می‌کنند یادآور شد: انتظار فرج فقط به معنای خواندن دعای فرج نیست بلکه باید در این راه تلاش و مقدمه سازی کنیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌ابوالقاسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ای برای تحقق حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) است یادآور شد: انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین و دین مداران رقم زده و تمام کارشکنی‌ها و دشمنی‌ها در راه انقلاب اسلامی به این دلیل است. امیدوارم از خبر انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده
است
راضی بوده باشید.

انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین رقم زده
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۵ ۰۲:۴۷:۱۵