انقلاب اسلامی با اندیشه و راه امام خمینی پیوندی عمیق
دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انقلاب اسلامی با اندیشه و راه امام خمینی پیوندی عمیق
دارد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد تقی صفری شنبه شب در جمع خبرنگاران با تسلیت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری «یکی از برترین چهره‌هایی که تاریخ بشریت به خود دیده، شخصیت متعالی امام خمینی (ره) است.»
فرماندار گناوه افزود: چهاردهم خرداد ماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ، سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد.
وی گفت: همزمانی سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد در تقویم که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شود، یادآور این نکته است که انقلاب اسلامی با نام، اندیشه و راه امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، پیوندی عمیق دارد و بر ماست تا با حلقه‌های متحد، دشمنان را مانند همیشه از توطئه‌های شوم خود ناامید و پایه‌های اقتدار و عزت ایران اسلامی را تضمین کنیم.
صفری بیان کرد: تدبیر مجلس خبرگان برای انتخاب حضرت آیت الله خامنه‌ای به جانشینی امام خمینی (ره)، آبی بود که بر آتش اندوه و ماتم مردم پس از رحلت جان سوز امام ریخته شد و از آن پس پرچم این نظام در دست رهبری مقتدر، آگاه و توانا قرار داده شد که توانسته با درایت و اندیشه حکیمانه اهداف رهبر کبیر انقلاب و همچنین قوانین اسلام را در جامعه و جهان گسترش دهد.
فرماندار گناوه یادآور شد: اینجانب سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را به ملت شریف ایران به ویژه مردم شهید پرور شهرستان گناوه تسلیت عرض کرده و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را گرامی داشته و اعتلای نظام مقدس اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. امیدوارم از خبر انقلاب اسلامی با اندیشه و راه امام خمینی پیوندی عمیق
دارد
راضی بوده باشید.

انقلاب اسلامی با اندیشه و راه امام خمینی پیوندی عمیق
دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۲:۲۳