انقلاب اسلامی ایران با اقتدار به مسیر خود ادامه می
دهد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انقلاب اسلامی ایران با اقتدار به مسیر خود ادامه می
دهد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت الله مصطفی علما بعد از ظهر دوشنبه در مراسم روز سرباز که با حضور گروهی از سربازان وظیفه و فرماندهان نظامی استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم همه ما توفیق داشته باشیم سرباز بمانیم، خصوصاً سرباز اسلام باشیم و اگر خداوند ما را قبول کند به همه مدارج می رسیم.
وی افزود: دو نکته در منویات مقام معظم رهبری وجود دارد که همه باید برای تبیین آن و فهم و استنباط منطقی آن تلاش کنیم و اول راجع به دفاع مقدس زیرا باید این عظمت زنده بماند و به آیندگان منتقل شود زیرا باید بدانیم استکبار کار با ما ندارد بلکه کار با اسلام دارد و نمی‌خواهند اسلام قدرت و عظمت داشته باشد و این مظلومیت اسلام از زمان پیامبر اسلام (ص) تاکنون استمرار داشته است.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: این حرکت استکبار را امام راحل (ره) به درستی شناخته و امام فرمود آنها از اسلام سیلی خورده‌اند زیرا اگر اسلام گسترش پیدا کند استکبار را به زانو در می‌آورد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه بیان کرد: اصلاً موضوع هسته‌ای بهانه است زیرا برنامه هسته‌ای خودشان بسیار پیشرفته تراست آنها سلاح هسته‌ای دارند پس یقین داشته باشید آنها کمترین مخالفتی با برنامه‌های موشکی و هسته‌ای ما ندارند بلکه اساساً اینها با اساس اسلام مخالف هستند.
وی تأکید کرد: همه مردم پای اسلام و کشور و نظام خود ایستاده‌اند همانگونه که پای دفاع مقدس ایستادند.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حدیث تاریخی حضرت امام رضا علیه السلام که فرمودند کلمه لا اله الا الله قلعه‌ای مستحکم که انسانیت را نجات می‌دهد، گفت: این ذکر بزرگ اصالت انسان حفظ می‌کند زیرا اصلاً ۱۲۴ هزار پیامبر (ع) برای بیان همین کلمه لا اله الا الله آمدند چون ذکر توحید خالص و ذکر اکبر است و تمام احکام اعم از واجبات و مستحبات و در آن مستتر است.
امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: اگر امروز قدرت ایران جهانی شد و دنیا روی ما حساب ویژه باز کرده به دلیل مدیریت بی بدیل امامین انقلاب اسلامی است زیرا این جنس مدیریت یک ابر قدرت را به زانو درآورده است.
علما با اشاره به مدیریت عظیم و بی بدیل اسلامی، گفت: مدیریت ولایت فقیه یعنی کارشناس اسلام و کسی که اسلام را عمیق می فهمد، تجزیه و تحلیل می‌کند و بر اساس اسلام مدیریت می‌کند و همین نوع مدیریت است که جامعه را به این درجه از موفقیت و سربلندی رسانده است. امیدوارم از خبر انقلاب اسلامی ایران با اقتدار به مسیر خود ادامه می
دهد
راضی بوده باشید.

انقلاب اسلامی ایران با اقتدار به مسیر خود ادامه می
دهد  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۷ ۰۲:۴۲:۳۱