انفجار مهیب در شرق غزه / ۵ فلسطینی شهید شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انفجار مهیب در شرق غزه / ۵ فلسطینی شهید شدند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شبکه المیادین، منابع فلسطینی شامگاه چهارشنبه اعلام کردند که یک شیء انفجاری در میان تظاهرات‌کنندگان در منطقه ملکه واقع در شرق غزه منفجر شده است.
در همین راستا، وزارت بهداشت غزه از شهادت ۵ نفر و مجروح شدن ۲۵ تن دیگر در پی وقوع این انفجار در شرق نوار غزه خبر داد. مجروحین فلسطینی به مجتمع پزشکی الشفا در شرق غزه برای مداوا و درمان منتقل شدند.
بر اساس بیانیه گروه فلسطینی “جوانان انقلابی” در غزه، تعدادی از مجاهدین واحد مهندسی برای منفجر کردن یک بمب کالیبر سنگین به سمت گذرگاه «ملک» در حرکت بودند که نیروهای دیده‌بانی اشغالگران در اقدامی ناجوانمردانه به سوی فلسطینی‌ها در محل بسته انفجاری آتش گشودند که به انفجار تله انفجاری انجامید.
به نظر می‌رسد که این انفجار در نتیجه تیراندازی رژیم صهیونیستی به این منطقه از غزه صورت می‌گیرد.
از سوی دیگر، خبرها حاکی از آن است که چندین فلسطینی دیگر نیز در نتیجه شلیک نظامیان صهیونیست به آنها زخمی شدند.
اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین نیز اعلام کرد که افراد مجروح شده جهت درمان و مداوای جراحات وارده بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست‌ها به مجتمع پزشکی شفا منتقل شده‌اند.
‌مردم فلسطین، عصر امروز (چهارشنبه) در هجدهمین سالروز اخراج صهیونیست‌ها از غزه و سی‌امین سالگرد امضای توافق اسلو در اردوگاه «ملکه» در شرق نوار غزه مراسمی برگزار کرده بودند. امیدوارم از خبر انفجار مهیب در شرق غزه / ۵ فلسطینی شهید شدند راضی بوده باشید.

انفجار مهیب در شرق غزه / ۵ فلسطینی شهید شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۴ ۰۲:۳۷:۲۳