انشقاق مذهبی و قومیتی جز اصلی‌ترین ترفندهای دشمن علیه نظام
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انشقاق مذهبی و قومیتی جز اصلی‌ترین ترفندهای دشمن علیه نظام
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار حسین معروفی عصر یکشنبه در همایش گرامیداشت پیشمرگان کرد مسلمان به میزبانی شهرستان مهاباد افزود: عقبه مردم این خطه از کشورمان نشان از آزادی و ایثار در دوران‌های مختلف بوده و به عنوان الگوی اتحاد در سطح جهان مطرح است.
وی ادامه داد: امروزه انشقاق مذهبی و قومیتی جز اصلی ترین ترفندهای دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است که البته با هوشمندی ملت راه به جایی نمی‌برد.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: وحدت و تقریب جز ضروریات جامعه اسلامی بوده که حاصل آن جز قدرت، امنیت و اقتدار نخواهد بود.
سردار معروفی مراسم یاد و خاطره شهیدان را جز فتوحات اسلامی عنوان کرد و افزود: قدرت بازدارندگی را شهیدان و فرهنگ شهادت به این نظام بخشیده و ملتی که از مرگ نترسد، به همه موفقیت‌های معنوی خواهد رسید.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: آذربایجان‌غربی نماد اتحاد و همبستگی اقوام و مذاهب در جهان است که سالیان سال در کنار هم از انقلاب و مرزهای کشور دفاع کرده‌اند
وی با اشاره به محبوبیت سردار قاسم سلیمانی در میان شیعه و سنی گفت: سردار سلیمانی فرزند و پرورش یافته این نظام بود که تشییع جنازه وی نشان داد انقلاب و آرمان‌های آن زنده و پایدار است.
فرماندار ویژه مهاباد هم در این جلسه اظهار کرد: خانواده شهدا بر گردن نظام و مسؤولان حق دارند و ما موظف هستیم در حد توان خود از آنها قدردانی و حمایت شود.
حسن عباسی با بیان اینکه هرگز اجازه نخواهیم داد که یاد و خاطره شهدا فراموش شود، افزود: اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های داخلی و بین المللی به برکت خون شهیدان است و همه ما باید پیرو راستین شهدای انقلاب باشیم.
وی با بیان اینکه دشمنان سلاح جنگی خود را علیه ما عوض کرده، اضافه کرد: تفرقه و ایجاد دشمنی در بین جامعه از اصلی ترین ترفندهای دشمن علیه نظام است که با بصیرت و آگاهی مردم همواره خنثی خواهد شد.
امام جمعه مهاباد هم در این مراسم گفت: سرداران و فرماندهان نظام ما هیچ گونه وابستگی به مقام و درجه دنیوی ندارند و جان خود را برای وطن فدا می‌کنند.
ماموستا عبدالسلام امامی با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: در دوره‌ای که هیچ کشوری جرأت تهدید آمریکا را نداشت، فرماندهان ما به پایگاه عین الاسد آمریکا حمله کردند.
وی با بیان اینکه دوران مقدس روحیه جهادی و مقاومت مردم را به دنیا نشان داد، اضافه کرد: با تلاش و همت دانشمندان داخلی و با رهبری مقام معظم رهبری امروزه در عرصه‌های مختلف جهانی جز کشورهای سرآمد هستیم.
آذربایجان غربی ۱۲ هزار شهید سرافراز تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد حدود ۷۷۰ شهید مربوط به شهرستان مهاباد است؛ این شهرستان با حدود ۲۶۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است. امیدوارم از خبر انشقاق مذهبی و قومیتی جز اصلی‌ترین ترفندهای دشمن علیه نظام
است
راضی بوده باشید.

انشقاق مذهبی و قومیتی جز اصلی‌ترین ترفندهای دشمن علیه نظام
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۴ ۰۲:۳۸:۳۰