انسداد ۲ محور مرزی گیلان / بارش برف در برخی محورها متوقف شده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انسداد ۲ محور مرزی گیلان / بارش برف در برخی محورها متوقف شده
است
غلامعلی نیک فهم در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در راه‌های مواصلاتی استان گیلان اظهار کرد: بر اساس داده‌های آماری بارش شدید برف در️ محور پونل – خلخال با حداکثر ارتفاع ۵۵ سانتیمتر و محور اسالم – خلخال با حداکثر ارتفاع ۶۵ سانتیمتر گزارش شده است.
مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه ارتفاع برف در محور بهارستان – آقچای به ۹۰ سانتیمتر می‌رسد، گفت: بارش خفیف برف ️ در محور سیاهکل – دیلمان با حداکثر ارتفاع ۱۵ سانتیمتر و ️ محور آستارا – تالش- پونل با حداکثر ارتفاع ۲۵ سانتیمتر گزارش شده است.
نیک فهم با بیان اینکه بارش برف در برخی محورهای گیلان متوقف شده است، اضافه کرد: ارتفاع برف در محورهای بلوردکان – خصیب دشت، زیاز – شوک و ️ رودسر – لات محله حداکثر ۵ سانتیمتر گزارش شده است.
مدیرکل راهداری گیلان از انسداد دو محور مرزی استان به دلیل بارش شدید برف خبر داد و بیان کرد: ️ گردنه حیران در محور آستارا-اردبیل همراه با کولاک شدید و انسداد مسیر گزارش شده و همچنین گردنه الماس در محور اسالم-خلخال همراه بارش شدید برف و در منطقه زندانه در محور پونل-خلخال نیز بارش شدید برف و انسداد مسیر گزارش شده است.
نیک فهم با بیان اینکه محورهای مواصلاتی شهرستان‌های رشت، سیاهکل و شفت همراه با بارش باران است، گفت: ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی استان گیلان در جریان است.
وی ادامه با اشاره به اینکه محورهای ماسال – گیلوان و محور فومن – ماسوله سفید پوش شده است، گفت: رانندگان برای تردد در جاده‌های کوهستانی و برفگیر حتماً زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید.
نیک فهم تصریح کرد: شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی کلیه محورهای مواصلاتی استان گیلان و محورهای ارتباطی استان‌های همجوار است. امیدوارم از خبر انسداد ۲ محور مرزی گیلان / بارش برف در برخی محورها متوقف شده
است
راضی بوده باشید.

انسداد ۲ محور مرزی گیلان / بارش برف در برخی محورها متوقف شده
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۴۰:۲۰