انجام کار ناممکن وظیفه‌ قرار گاه خاتم است/ ورود به متروی
اهواز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انجام کار ناممکن وظیفه‌ قرار گاه خاتم است/ ورود به متروی
اهواز
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار عبدالرضا عابد عصر امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه خوزستان، اظهار کرد: حماسه‌های جنگ تحمیلی را در استان خوزستان مشاهده کردیم و دیدیم دشمن حتی تا نزدیک اهواز هم رسید اما با حماسه و استقامت مردم خوزستان و رزمندگان دیگر استان‌های کشور در مقابل دشمن آنها را به اسارت گرفته و مجبور به عقب نشینی کردند.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا سپاه با بیان اینکه این قرارگاه کارهای بزرگی را در سطح کشور و حتی خوزستان انجام می‌دهد، تصریح کرد: قرارگاه خاتم بر اساس رسالتی که بر عهده دارد، انجام کارهای ناممکن را وظیفه خود می‌داند. همچنین وظیفه خود می‌داند در جاهایی که مردم انتظار دارند قرارگاه خدمت رسانی خوبی داشته باشد که این قرارگاه در سراسر کشور پروژه‌های سنگین را انجام داده است.
وی گفت: دشمن توان قرارگاه را خوب می‌شناسد اما شاهد مظلومیت آن در کشور هستیم چرا که برخی فکر می‌کنند این قرارگاه رقیب پیمانکارهای بخش خصوصی است در حالی که اینگونه نیست و ما این را در عمل و حتی با سند اعلام کرده و اعلام خواهیم کرد.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا سپاه ادامه داد: حدود پنج هزار پیمانکار بخش خصوصی را در تشکیلات خود در پروژه‌های مختلف به کار گرفته‌ایم، همچنین حدود ۱۵۰ هزار نیروی بخش خصوصی را در خانواده خود جای داده‌ایم و به این مساله افتخار می‌کنیم. این اقدام کار بسیار بزرگی است اما با این وجود زمانی که برخی از مردم اقدامات و توان قرارگاه را نمی‌شناسند، دشمن از همان جا ورود می‌کند و طوری به آنها نشان می‌دهد که گویی قرارگاه همه پروژه‌ها را گرفته و به بخش خصوصی مجال نمی‌دهد.
سردار عابد در ادامه قرارگاه خاتم الانبیا را بازوی توانمند دولت معرفی و عنوان کرد: قرارگاه توانمند است چون توکلش به خداست و این برای ما یک افتخار است؛ فعالیت‌هایی که در بخش‌های مختلف سازندگی کشور انجام می‌دهیم همه در راستای توکل به خداوند هستند و از این باب خوشحال هستیم در واقع فکر سود نیستیم بلکه فکر عاقبت بخیری خود، رضایتمندی مردم و رضایت خداوند هستیم.
وی گفت: به پروژه‌های مختلفی برای رفع محرومیت ورود کرده‌ایم و یک هزار میلیارد تومان در بخش‌های محرومیت زدایی استان‌های مختلف کشور هزینه کرده‌ایم.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا سپاه با اشاره به پروژه متروی اهواز بیان کرد: برای این پروژه طبق ضوابط و قانون پیمانکار انتخاب شده و اکنون پس از گذشت سال‌ها از عمر آن اما به نتیجه مطلوبی نرسیده است، از ما درخواست داشته‌اند و ما نیز قصد داریم کار را انجام دهیم و حتی نظرمان این بود که چه بهتر کار را از صفر آغاز می‌کردیم تا اینکه یک پروژه زخمی را بخواهیم ادامه دهیم؛ بر اساس قانون مقرر شد این موضوع طبق ماده ۴۸ برطرف و پیمانکار خارج شود و ما ورود کنیم.
وی اظهار کرد: مقرر شد تا سلسله پیگیری‌های کار انجام شود و در اولین فرصت که فرمانده کل سپاه به ما دستور داد به مسأله متروی اهواز ورود کرده و از چند جبهه کار را شروع کنیم، همچنین عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم. امیدوارم از خبر انجام کار ناممکن وظیفه‌ قرار گاه خاتم است/ ورود به متروی
اهواز
راضی بوده باشید.

انجام کار ناممکن وظیفه‌ قرار گاه خاتم است/ ورود به متروی
اهواز  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۴ ۰۲:۴۲:۳۳