انتقال نظامیان زخمی صهیونیست از غزه / ۱۹ اسیر صهیونیست کشته
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انتقال نظامیان زخمی صهیونیست از غزه / ۱۹ اسیر صهیونیست کشته
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مسئولان بیمارستان اسراییلی بیلنسون اعلام کردند که امروز ۴ نظامی دیگر اسراییلی که در درگیری‌های نوار غزه به شدت مجروح شدند، به این بیمارستان منتقل شدند.
همچنین مقاومت فلسطین دقایقی پیش شهرک صهیونیست‌نشین سدیروت را هدف حمله موشکی قرار داد. در پی این حمله، آژیر خطر در مناطقی در جنوب فلسطین اشغالی به صدا درآمده است. رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف شهرک‌های سدیروت، اویویم و نیرعام در مجاورت غزه هدف حملات سنگین راکتی قرار گرفتند.
از سوی دیگر، دفتر اطلاع رسانی کابینه رژیم صهیونیستی اعلام کرد از مجموع ۱۳۵ اسیر اسراییلی در غزه، ۱۹ نفر کشته شدند. گفته شده که تمامی این اسرا در نتیجه بمباران‌های ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدند.
روزنامه وال استریت ژورنال هم به نقل از مسئولان آمریکایی اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی پمپاژ آب دریا به داخل شبکه تونل‌های حماس در غزه را آغاز کرده است.
مسئولان آمریکایی تاکید کردند که پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس بخشی از تلاش‌های اسراییل برای نابودی زیرساخت‌های این جنبش است.
وال استریت ژورنال همچنین به نقل از سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بیان کرد که عملیات نابودی تونل‌ها محرمانه است و نمی‌توان در مورد آن چیزی گفت.
منبع مذکور اشاره کرد که پر کردن تونل‌های حماس با آب دریا ممکن است هفته‌ها طول بکشد.
ساعتی پیش از این نیز، «ابوحمزه»، سخنگوی گروهان‌های قدس در اظهاراتی گفت: «به موشک‌باران شهرهای اسراییلی‌نشین و هدف قرار دادن نیروها و ادوات جنگی دشمن با گلوله‌های خمپاره ادامه می‌دهیم. مجاهدان ما از فاصله صفر با نیروهای دشمن درگیر شده و ده‌ها نفر را به قتل رسانده و صدها نظامی دیگر را مجروح کردند. دشمن صهیونیستی به بمباران غیرنظامیان بدون اخطار قبلی ادامه می‌دهد.»
ابوحمزه اظهار داشت: «نبرد کنونی برای نابودی مقاومت نیست، بلکه تسویه حساب دشمن با ملت فلسطین است. در این نبرد هیچ گزینه‌ای جز پیروزی پیش روی خود نداریم. ما در مقاومت در کنار ملت خود هستیم و درد و رنج آن‌ها، درد ما نیز هست اما بهای آزادی و عزت و سربلندی بسیار بیشتر است.»
سخنگوی گروهان‌های قدس گفت: «به برادرانمان در مقاومت اسلامی در عراق و لبنان سلام و درود می‌فرستیم. ده‌ها خودروی زرهی دشمن را منهدم کردیم و به اسراییلی‌ها اعلام می‌کنیم که هدف نتانیاهو ماندن در قدرت است و بهای آن نیز کشته شدن فرزندان شما است.»
همزمان، ابوحمزه تاکید کرد که آزادی اسرا تنها از طریق مذاکرات خواهد بود آن هم بعد از توقف کامل جنگ و حملات دشمن.
از سوی دیگر، اسامه حمدان عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد که حمله رژیم صهیونیستی به غزه تمامی عناصر حیاتی غزه را هدف قرار می‌دهد. حمدان تاکید کرد: کودکان هدف اصلی رژیم صهیونیستی هستند. غرب باید از این رژیم اعلام برائت کند. دشمن صهیونیستی در ۲ روز گذشته ۲۵ جنایت را مرتکب شده است.
وی افزود: «اشغالگران تلاش می‌کنند با نمایش تصاویر جعلی و توهم‌آمیز با زیان‌های خود مقابله کنند. دشمن در تحقق هرگونه موفقیت نظامی یا سیاسی ناکام بوده است. مجدداً بر موضع ملتمان در مخالفت با نقشه کوچاندن فلسطینیان تاکید می‌کنیم.» امیدوارم از خبر انتقال نظامیان زخمی صهیونیست از غزه / ۱۹ اسیر صهیونیست کشته
شدند
راضی بوده باشید.

انتقال نظامیان زخمی صهیونیست از غزه / ۱۹ اسیر صهیونیست کشته
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۳ ۰۲:۴۱:۰۱