انتقاد روزنامه عبری زبان تل آویو از دروغگویی ارتش
اسراییل

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انتقاد روزنامه عبری زبان تل آویو از دروغگویی ارتش
اسراییل
به گزارش سوالات شرعی و احکام، روزنامه عبری زبان هاآرتص چاپ تل آویو در یادداشتی با انتقاد از عملکرد مقامات ارتش رژیم صهیونیستی نوشته است: ارتش به کشتن ۷ نفر از کارکنان خارجی در یکی از سازمان‌های بین‌المللی (سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی) بر اثر حمله پهپادی با وجود هماهنگی قبلی و داشتن آرم مشخص روی خودروهایشان اعتراف کرده است.
ارتش ۳ نفر از اسرای اسرائیلی را به رغم برافراشتن پرچم سفید مقابل نظامیان اسرائیلی به قتل رساند.
ارتش ۴ فلسطینی را در غزه بدون اینکه سلاحی همراه داشته باشند یا خطری برای کسی داشته باشند، با موشک هدف قرار داد و به قتل رساند.
بعد از همه این حوادث و اتفاقات از ما می‌خواهند که اعتماد داشته باشیم و باور کنیم که دیگر کشته‌های فلسطینی در این جنگ که تعداد آن‌ها بالغ بر ۳۲۴۹۰ نفر است، به شیوه‌ای قانونی کشته شده‌اند؟! واقعاً بعد از این همه جنایت، می‌خواهند دروغ‌هایشان را باور کنیم؟!
گفتنی است شب گذشته ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود علیه نیروهای امدادرسان خارجی در نوار غزه خودروی تیم وابسته به نهاد آشپزخانه مرکزی جهانی را در این باریکه هدف قرار داد. این نهاد بین‌المللی مسؤولیت توزیع کمک‌های بشردوستانه در نوار غزه را برعهده دارد.
خبرنگار شبکه الجزیره گزارش داد که هدف قرار دادن این خودرو در دیرالبلح واقع در مرکز نوار غزه دست کم ۷ قربانی بر جای گذاشته است. بر اساس گزارش رسانه‌های خبری ۶ تن از این قربانیان را نیروهای خارجی تشکیل می‌دهند. در همین راستا دفتر اطلاع رسانی دولتی نوار غزه اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست تیم بین‌المللی امدادرسانی متشکل از نیروهای انگلیسی، لهستانی، استرالیایی و اتباع دیگر کشورها را در این باریکه هدف قرار داده است. امیدوارم از خبر انتقاد روزنامه عبری زبان تل آویو از دروغگویی ارتش
اسراییل
راضی بوده باشید.

انتقاد روزنامه عبری زبان تل آویو از دروغگویی ارتش
اسراییل  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۳ ۰۲:۴۵:۳۰