انتخابات برای کشور اقتدار و دفاع نرم در برابر توطئه‌ دشمنان
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر انتخابات برای کشور اقتدار و دفاع نرم در برابر توطئه‌ دشمنان
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار حسین زارع کمالی در مجمع بسیجیان شهرستان بهاباد، هدف از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران را ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست و اظهار کرد: هم در فرمایشات مقام معظم رهبری و هم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، هدف از انقلاب اسلامی ایران، ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی موعود (عج) مطرح شده است.
وی، ماهیت کارگروه‌های تخصصی بسیج را نقش دادن به مردم عنوان کرد و گفت: تجربه ثابت کرده که هرجا امور به مردم واگذار شده، موفقیت به دست آمده است.
زارع کمالی ضمن تقدیر از کارگروه‌های فعال در مجمع بسیجیان عنوان کرد: اگر کارگروه‌ها بتوانند با برنامه و ارائه طرح و نقشه و استراتژی مسائل محله و شهر و استان را بشناسند و برای آن راهکار پیدا کنند، بسیاری از مسائل استان حل خواهد شد.
فرمانده سپاه الغدیر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اهمیت اصل مشارکت در حوزه انتخابات، تأکید کرد: افزایش مشارکت در رویدادهای ملی، نظیر مشارکت در انتخابات به عزمی جهادی و همه جانبه نیاز دارد.
زارع کمالی گفت: نظام و انقلاب اسلامی ایران به جمهوریت ذیل اسلامیت پایدار است و حفظ آن در گرو احساس مسئولیت تمام اقشار مختلف جامعه است.
وی با بیان این‌که رشد جمهوری نظام مهمترین مطالبه مقام معظم رهبری است و باید در اولویت اجرایی تمام مسئولان و دست ‌اندرکاران باشد، تأکید کرد: جهاد تبیین، امیدآفرینی و خدمت رسانی بسیج سپاه فقط برای رضای خداوند در اولویت اجرایی است.
فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه ما امسال برای اسلام وانقلاب یک حادثه سرنوشت ساز دیگری در پیش داریم، افزود: انتخابات برای کشور یک اقتدار و دفاع نرم در برابر توطئه‌های دشمنان است.
وی با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات باید قوی‌ و پرشور باشد، عنوان کرد: مشارکت مردم در انتخابات هر چقدر قوی و پرشور باشد فارغ از اینکه چه رایی از صندوق بیرون بیاد، اقتدار برای کشور رقم خواهد زد.
گفتنی است؛ در این مجمع کارگروه‌های آموزش، تحقیقات و فناوری، فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و سلامت و محیط زیست، کارگروه زن وخانواده و هیات اندیشه‌ورز حوزه کوثر خواهران پیشنهادها، نظرها و راهکارهای خود را ارائه دادند. امیدوارم از خبر انتخابات برای کشور اقتدار و دفاع نرم در برابر توطئه‌ دشمنان
است
راضی بوده باشید.

انتخابات برای کشور اقتدار و دفاع نرم در برابر توطئه‌ دشمنان
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۷ ۰۲:۴۰:۲۹