امیرمحمد فتاح‌پور صاحب مدال برنز شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امیرمحمد فتاح‌پور صاحب مدال برنز شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مسابقات کانواسلالوم قهرمانی زیر ٢٣ سال و جوانان و کاپ آزاد آسیا از ٢٩ اردیبهشت در پاتایا تایلند آغاز شده است که در پایان دومین روز از این دیدارها امیرحسین فتاح پور که جواز حضور در مرحله فینال را بدست آورده بود توانست در رده سوم ایستاده و صاحب نشان برنز شود.
فتاح پور در مرحله مقدماتی کایاک اسلالوم مسابقات کاپ آزاد تایلند، در رقابت با قایقرانان چین، ژاپن، تایلند و هنگ کنگ سون شد و راهی مرحله نیمه نهایی گردید. وی در مرحله نیمه نهایی هم با زمان ۹۴ ثانیه و ۴۱ صدم ثانیه سوم شد تا به این ترتیب جواز حضور در مرحله فینال بازی‌ها را کسب کند. قایقران کشورمان در مرحله فینال هم در رقابت با قایقرانان چین، ژاپن، تایلند و هنگ‌کنگ با زمان ۹۲.۷۶ ثانیه سوم شد و صاحب مدال برنز شد. قایقرانان ژاپن و چین در این مسابقه به ترتیب اول و دوم شدند.
در دیگر رقابت‌های مرحله مقدماتی این مسابقات محمد مهدوی‌نیا در کانواسلالوم قهرمانی زیر ٢٣ سال مردان آسیا با ١٧ رقیب از چین، هند، ژاپن، قزاقستان، تایلند، چین‌تایپه و ازبکستان مسابقه داد و در پایان در رده دوازدهم قرار گرفت و راهی نیمه‌نهایی شد. در این رقابت نمایندگان قزاقستان، چین و ژاپن اول تا سوم شدند. مهدوی‌نیا یکشنبه در دور نیمه‌نهایی رقابت خواهد کرد.
ملیکا سماکی در کایاک‌اسلالوم قهرمانی زیر ٢٣ سال بانوان آسیا با ١٢ قایقران از چین، هند، قزاقستان، سنگاپور و تایلند رقابت کرد و در پایان با زمان ١١١.٢٨ ثانیه در رده هشتم قرار گرفت و راهی نیمه‌نهایی شد. در این رقابت نمایندگان تایلند، چین و قزاقستان اول تا سوم شدند. سماکی یکشنبه در دور نیمه‌نهایی رقابت خواهد کرد.
گفتنی است، سه ملی‌پوش کشورمان در این رقابت‌ها حاضر هستند. امیرمحمد فتاح‌پور در کایاک بزرگسالان، ملیکا سماکی در کایاک زیر ٢٣ سال و محمد مهدوی‌نیا در کانوی زیر ٢٣ سال با هدایت اسفندیار شیرمحمدی اعضای تیم ایران در این دوره از رقابت‌ها هستند. در بخش کاپ کایاک بزرگسالان نمایندگان چین، هنگ‌کنگ، ژاپن و تایلند در رقابت حاضر بودند که نماینده کشورمان موفق شد در پایان این دیدارها صاحب مدال برنز شود.
در کایاک زیر ٢٣ سال بانوان ١٢ قایقران از چین، هند، قزاقستان، سنگاپور و تایلند رقبای ملیکا سماکی حاضر هستند و محمد مهدوی‌نیا با ١٧ قایقران از کشورهای چین، هند، ژاپن، قزاقستان، تایلند، چین‌تایپه و ازبکستان در کانوی زیر ٢٣ سال مسابقه داده است.
مسابقات کانواسلالوم قهرمانی زیر ٢٣ سال و جوانان و کاپ آزاد آسیا از ۲۹ اردیبهشت ماه در تایلند آغاز شده و تا یکشنبه ٣١ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. امیدوارم از خبر امیرمحمد فتاح‌پور صاحب مدال برنز شد راضی بوده باشید.

امیرمحمد فتاح‌پور صاحب مدال برنز شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۱ ۰۲:۳۹:۳۷