امیرعبداللهیان درگذشت شیخ عفیف نابلوسی را تسلیت گفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امیرعبداللهیان درگذشت شیخ عفیف نابلوسی را تسلیت گفت به گزارش سوالات شرعی و احکام، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر، حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ عفیف نابلسی را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیمإِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَةِ
خبر درگذشت عالم جلیل القدر، علامه آیت الله شیخ عفیف النابلسی موجب تأثر شدید گردید.
آن مرحوم با تأسیس حوزه علمیه حضرت زهرا (س) و تربیت شاگردان بسیار و تألیف کتب ارزشمند، عمر بابرکت خود را وقف تبلیغ دین مبین اسلام، مکتب متعالی اهل بیت (علیهم السلام) و وحدت جهان اسلام نمود. همچنین مواضع شجاعانه او در حمایت از مقاومت لبنان و فلسطین علیه رژیم صهیونیستی، پشتوانه عظیمی برای مجاهدان مقاومت در لبنان و فلسطین بود.
اینجانب این ضایعه را به محضر مبارک حضرت بقیة الله (ارواحنا له الفداء)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظلّه)، حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید حسن نصرالله دبیرکل محترم حزب الله، ملت شریف و مقاوم لبنان و خانواده محترم ایشان، تسلیت عرض کرده، از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر و اجر مسئلت می‌کنم.
حسین امیرعبداللهیانوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
‌ امیدوارم از خبر امیرعبداللهیان درگذشت شیخ عفیف نابلوسی را تسلیت گفت راضی بوده باشید.

امیرعبداللهیان درگذشت شیخ عفیف نابلوسی را تسلیت گفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۲:۳۹:۴۳