امیرعبداللهیان با وزیر بین الملل حزب حاکم چین دیدار
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امیرعبداللهیان با وزیر بین الملل حزب حاکم چین دیدار
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار لیو جیان چائو؛ وزیر بین الملل حزب حاکم چین، با ایشان، استمرار رایزنی‌های نهادهای حاکمیتی، احزاب و تعاملات اندیشکده ای میان دو کشور با هدف تقویت شناخت متقابل را مهم ارزیابی کرد و بر لزوم گسترش همکاری‌های مردمی، تبادلات استانی و گردشگری تاکید کرد.
لیو جیان چائو وزیر بین الملل حزب کمونیست نیز با ابراز خرسندی از رایزنی‌های انجام شده در تهران، تقویت تبادلات مردمی و گردشگری، همکاری‌های رسانه‌ای و ارتباط بیش از پیش جوانان، دانشجویان و نخبگان دو کشور در چارچوب تعاملات علمی و دانشگاهی را تعمیق بخش شناخت متقابل و تسهیل کننده تقویت همکاری‌های همه جانبه دو کشور در چارچوب برنامه همکاری جامع ۲۵ ساله ارزیابی نمود.
طرفین در این دیدار ضمن مرور همکاری‌های دوجانبه در پرتو توافقات و اسناد امضا شده در سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به چین در بهمن ۱۴۰۱، در خصوص آخرین تحولات غزه و افغانستان و مسایل مورد علاقه گفت‌وگو کردند.
لیو جیان چائو؛ رییس دپارتمان ارتباطات بین المللی حزب کمونیست چین و هیأت همراه که در سفری ۲ روزه به دعوت رسمی مجمع تشخیص مصلحت نظام در تهران حضور دارد با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نمایندگان احزاب کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. امیدوارم از خبر امیرعبداللهیان با وزیر بین الملل حزب حاکم چین دیدار
کرد
راضی بوده باشید.

امیرعبداللهیان با وزیر بین الملل حزب حاکم چین دیدار
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۷ ۰۲:۴۲:۲۷