امکانات و تفریحات ساحلی در بوشهر تقویت می‌شود/ ایجاد کمپ
غواصی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امکانات و تفریحات ساحلی در بوشهر تقویت می‌شود/ ایجاد کمپ
غواصی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اکبر پورات شنبه‌شب در بازدید از سواحل و بررسی خدمات رسانی به مهمانان و گردشگران نوروزی در استان بوشهر اظهار داشت: سواحل استان بوشهر ظرفیت بی نظیری است که تاکنون از آن برای توسعه استان استفاده نشده است.
وی اضافه کرد: دولت سیزدهم و با تلاش‌های استاندار بوشهر در جهت برنامه‌های راهبردی برای ساماندهی آن در زمینه‌های مختلف زیرساختی، سرمایه گذاری، اقتصادی، امنیت اجتماعی و فرهنگی گام‌های مؤثری برداشته شده و در دست اجرا است تا نقش این نعمت خدادادی در رشد اقتصادی استان ملموس شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در بازدید از محل قرارگاه‌های فرهنگی و اجتماعی، فرماندهی نیروهای انتظامی، پایگاه خدمات رسانی نیروهای هلال احمر و پایگاه اورژانس و امداد جاده‌ای و ایستگاه اتباع امور خارجه از خدمات دهی آنان به مسافرین و گردشگران نوروزی قدردانی و از نقاط نوار ساحلی بازدید کرد.
پورات گفت: در این بازدید نقاط ضعف و مشکلات موجود برخی از نقاط ساحلی مورد بررسی قرار گرفت و دستور تسریع در رفع مشکلات و موانع مورد نظر به ادارات ذی ربط صادر شد.
ایجاد کمپ غواصی و اسکله معلولان
وی با تجلیل از خدمات گروه‌های جهادی به مسافرین نوروزی نسبت به همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی با آنان تاکید کرد و گفت: در ادامه از نحوه برگزاری و کیفیت برنامه‌های فرهنگی و نقاط خطر آفرین دریا و سواحل بازدید انجام شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: در زمینه ساماندهی سواحل، بر روی جانمایی کمپ غواصی، اسکله معلولان، کلوپ اختصاصی بانوان، کمپ‌های ورزشی و سایر امکانات و تفریحات ساحلی نیز سرمایه گذاری و برنامه ریزی لازم داشته‌ایم.
وی عنوان کرد: استان بوشهر دارای قابلیت‌های بسیار زیادی در زمینه گردشگری پایدار است و بخصوص سواحل این استان با ماسه‌های مرجانی و دریایی شفاف و زلال آن با تنوع دید و منظر آن، جاذبه‌ای بسیار زیاد برای گردشگران و مسافران دارد که در دولت سیزدهم برنامه ریزی و هدف گذاری در راستای توسعه و تقویت آن در اولویت قرار گرفته است. امیدوارم از خبر امکانات و تفریحات ساحلی در بوشهر تقویت می‌شود/ ایجاد کمپ
غواصی
راضی بوده باشید.

امکانات و تفریحات ساحلی در بوشهر تقویت می‌شود/ ایجاد کمپ
غواصی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۳۱ ۰۲:۳۹:۳۸