امنیت مردم خط قرمز ماست/وضعیت شهر مهاباد عادی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امنیت مردم خط قرمز ماست/وضعیت شهر مهاباد عادی است به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدصادق معتمدیان در حاشیه کشف سلاح‌های جنگی در ارومیه در گفتگوی خبری، با اشاره به شناسایی ورود دو محموله سنگین سلاح جنگی و مقادیر قابل توجهی مهمات از مرزهای غربی به کشور در طول ۲۴ ساعت گذشته، افزود: در دو مرحله ۸۰ قبضه سلاح کشف و ضبط شده و ۵ تن از عوامل اصلی وارد کردن سلاح‌ها به کشور و انتقال به مناطق جنوبی استان نیز شناسایی و دستگیر شده و در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفتند.
وی با اشاره به حواشی ایجاد شده در خصوص یک تشییع جنازه در شهرستان مهاباد نیز خاطرنشان کرد: تعداد محدودی از عناصر اغتشاش گر در حاشیه این مراسم، اقدام به تخریب اموال مردم و زیرساخت‌های شهری کرده و با وارد ساختن خسارت به تعدادی از بانک‌ها، ادارات و فروشگاه‌ها، ساعاتی نظم عمومی شهر را به هم زدند.
استاندار آذربایجان غربی همچنین از بازگشت نظم و آرامش عمومی به شهر در همان ساعات اولیه با حضور نیروی انتظامی و همراهی مردم فهیم مهاباد خبر داده و تصریح کرد: با اقتدار نیروهای انتظامی و امنیتی، وضعیت در شهرستان مهاباد و سطح استان کاملاً عادی است.
وی امنیت و آرامش مردم را خط قرمز مسئولان نظام اسلامی دانست و گفت: با عاملان نا امنی در استان به شدت برخورد شده، اجازه نمی‌دهیم امنیت مردم استان توسط اغتشاشگران و ایادی استکبار به خطر بی افتد. امیدوارم از خبر امنیت مردم خط قرمز ماست/وضعیت شهر مهاباد عادی است راضی بوده باشید.

امنیت مردم خط قرمز ماست/وضعیت شهر مهاباد عادی است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۹ ۰۲:۳۷:۵۹