امروز نباید گرفتار در نگاه‌های سیاسی شویم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امروز نباید گرفتار در نگاه‌های سیاسی شویم به گزارش سوالات شرعی و احکام، آیت الله حبیب الله شعبانی ظهر دوشنبه در جمع مسئولان ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در استان همدان بیان کرد: تلاش‌های ستادهای انتخاباتی در راستای تحقق مشارکت حداکثری قابل تقدیر است.
وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب به معنای واقعی کلمه به نقش مردم اعتقاد دارند، افزود: مشارکت پر شور مردم در شرایطی که دشمن تمام تلاش خود را برای کاهش مشارکت و تحریم انتخابات به کار گرفته بود، مرهون زحمات همه ستادها است.
شعبانی با بیان اینکه فضای رقابت دیروز، باید به رفافت و همدلی برای رفع مشکلات کشور تبدیل شود، اظهار کرد: هنر سیاست‌مداران، به خصوص رئیس جمهور منتخب در این است که از فضای انتخاباتی عبور و برای حل مشکلات با تمام وجود تلاش کنند.
امام جمعه همدان بیان کرد: سیاست رهبر معظم انقلاب حمایت از دولت‌هاست و امروز باید همه از این سیره تبعیت کنیم.
وی با اشاره به اینکه موفقیت دولت نه موفقیت شخص که به معنای موفقیت نظام است، تصریح کرد: امروز نباید گرفتار در نگاه‌های سیاسی شویم.
شعبانی عنوان کرد: برای رفع مشکلات استان همدان و دغدغه‌های مردم خصوصاً در بحث مسکن، جمعیت و اشتغال همه در کنار هم باید تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه برخی تحلیل‌های اشتباه و مرز بندی‌ها امروز به صلاح کشور نیست، افزود: در دوران مسئولیت‌ها، مهم استفاده از این فرصت محدود برای حل مشکلات و خدمت به مردم است.
شعبانی ادامه داد: رئیس جمهور منتخب، قدردان اعتماد مردم باشد و از آن برای خدمت به مردم استفاده کند. امیدوارم از خبر امروز نباید گرفتار در نگاه‌های سیاسی شویم راضی بوده باشید.

امروز نباید گرفتار در نگاه‌های سیاسی شویم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۹ ۰۲:۴۲:۰۶