امدادرسانی هلال احمر یزد به بیش از ۴۵ نفر در گردنه
سخوید 

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امدادرسانی هلال احمر یزد به بیش از ۴۵ نفر در گردنه
سخوید 
محمد عشقی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: با آغاز بارش سنگین برف و کولاک در جاده‌های مواصلاتی استان، با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر و تیم امداد و نجات کوهستان تفت به بیش از ۱۲ خودروی گرفتار در گردنه سخوید امدادرسانی شد.
وی افزود: پنج امدادگر و نجاتگر در قالب دو تیم عملیاتی با استفاده از یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو کمک‌دار در گردنه سخوید به امدادرسانی به ۴۵ حادثه دیده از برف و باران پرداختند.
عشقی عنوان کرد: همشهریان از رفتن به ارتفاعات و روستاها خودداری کنند و در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث، در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۱۱۲ تماس برقرار کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: از مردم استان و مسافران درخواست داریم در این شرایط بارش برف، کولاک، لغزندگی محورهای مواصلاتی و جاده‌های کوهستانی از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و اگر ناگزیر به تردد بودند از نظر فنی خودروی خود را بررسی کرده و زنجیر چرخ، مواد غذایی و لباس گرم را به همراه داشته باشند.
وی بیان کرد: عملیات امدادرسانی همچنان با حضور تیم‌های امدادی در سطح جاده‌ها ادامه دارد و تیم های امدادی هلال احمر در حالت آماده باش قرار دارند. امیدوارم از خبر امدادرسانی هلال احمر یزد به بیش از ۴۵ نفر در گردنه
سخوید 
راضی بوده باشید.

امدادرسانی هلال احمر یزد به بیش از ۴۵ نفر در گردنه
سخوید   در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۷ ۰۲:۳۹:۵۴