امام علی(ع) اسوه ایمان و جوانمردی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امام علی(ع) اسوه ایمان و جوانمردی است به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از استانداری بوشهر، احمد محمدی زاده با صدور پیامی ضمن تسلیت و تعزیت ایام شهادت حضرت علی (ع) اظهار کرد: امام علی علیه السلام، اسوه ایمان و جوانمردی است و تبیین ابعاد مختلف شخصیت این امام عظیم الشان، لازم و ضروری است.
استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: حضرت علی در تمام عرصه‌ها الگو و نمونه بود و علاوه بر حکومت داری و رسیدگی به ایتام و نیازمندان، در جنگ و مبارزه با کفار و مشرکان نیز زبانزد بود و با نگارش نهج‌البلاغه، اوج فصاحت و بلاغت را نشان داد.
محمدی زاده تصریح کرد: اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف و روزه دار استان بوشهر، ایام شهادت مولی الموحدین حضرت امام علی علیه السلام‌را تسلیت گفته و امیدوارم رهروان شایسته‌ای برای آن امام همام باشیم.
استاندار بوشهر همچنین با تاکید بر لزوم بهره‌گیری معنوی از لیالی قدر اضافه کرد: بجا آوردن اعمال شب‌های قدر و تقویت معنویت در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد و امیدوارم بهره کافی و وافی را از فضیلت این ایام ببریم. امیدوارم از خبر امام علی(ع) اسوه ایمان و جوانمردی است راضی بوده باشید.

امام علی(ع) اسوه ایمان و جوانمردی است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۳۱ ۰۲:۴۰:۱۲