امام رضا(ع) با تمام وجود از فرهنگ عاشورا دفاع کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر امام رضا(ع) با تمام وجود از فرهنگ عاشورا دفاع کرد به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام محمود کارگر شنبه‌شب در جمع عزاداران حسینیه اعظم جزیره خارگ اظهار کرد: دفاع از فرهنگ ناب عاشورا و اعتلای فرهنگ عزاداری و اقامه عزا بر سیدالشهدا علیه السلام توسط امام رضا علیه السلام انجام شد.
وی افزود: در دوران عباسی که تحریف‌ها نسبت به امام حسین علیه السلام ترویج شد و هدف امام را شفاعت معرفی کرده بودند نه اقامه حاکمیت دین، حضرت ثامن‌الحجج علیه السلام به ریان بن حبیب و ابراهیم آبی محمود و این فضلان فرمودند از توجه به ذکر مصائب عاشورا و ثواب عظیم اشک غافل نباشند.
امام جمعه جزیره خارگ با تسلیت شهادت ثامن‌الحجج علیه السلام گفت: با وجود دستگاه‌های طاغوتی که درصدد بودند نام و یاد امام حسین علیه السلام نابود شود، حضرت رضا علیه السلام با تمام وجود از فرهنگ غنی عاشورا که دفاع از حاکمیت ولایت و امامت بود دفاع کرد.
حجت الاسلام کارگر اظهار کرد: امروز دنیای استکبار با همه امکانات در تحریم ایران اسلامی نتوانست حاکمیت دین را تغییر بدهد، بلکه خط طاغوت ستیزی، ظلم ناپذیری و مبارزه برای تحقق اهداف امام حسین علیه السلام بیشتر شد. امیدوارم از خبر امام رضا(ع) با تمام وجود از فرهنگ عاشورا دفاع کرد راضی بوده باشید.

امام رضا(ع) با تمام وجود از فرهنگ عاشورا دفاع کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۷ ۰۲:۴۲:۲۲