المان «شهید گمنام» در آزادشهر احداث می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر المان «شهید گمنام» در آزادشهر احداث می‌شود سید ابوالفضل کشفی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه طراحی و اجرای المان شهدا در آزادشهر اظهار کرد: بحث طراحی و اجرای المان شهید گمنام در آزادشهر پس از مراسم تشییع پیکر شهید در دستور کار قرار گرفت.
وی عنوان کرد: در این محل مقبره ای با بهره گیری از معماری ایرانی اسلامی طراحی شده و چهار ستون و یک گنبد برای آن در نظر گرفته شده است.
سرپرست منطقه چهار شهرداری یزد، ابعاد ستون‌های این مجموعه را یک در یک متر اعلام کرد و افزود: ارتفاع ستون‌ها هم چهار متر است و بالای آن گنبدی قرار می‌گیرد که دو متر و ۸۰ سانتیمتر خواهد بود و ارتفاع زمین تا قسمت بالایی گنبد شش متر و ۸۰ سانتیمتر طراحی شده است.
کشفی افزود: کل فضای در نظر گرفته شده برای این مجموعه در فاز نخست ۲۵ متر مربع است و ۷ میلیارد ریال برای آن اعتبار در نظر گرفته شده و در صددیم تا ابتدای مردادماه این پروژه را به بهره برداری برسانیم.
وی در مورد علت تاخیر در اجرای این پروژه گفت: با توجه به نوع خاص طراحی در نظر گرفته شده برای این پروژه، ضرورت داشت تمام جوانب امر دیده شود و به همین دلیل زمان آن کمی طولانی شد. امیدوارم از خبر المان «شهید گمنام» در آزادشهر احداث می‌شود راضی بوده باشید.

المان «شهید گمنام» در آزادشهر احداث می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۷ ۰۲:۳۸:۰۰