الازهر حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر الازهر حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شفق نیوز عراق، روزنامه «الاهرام» مصر بامداد امروز (پنج شنبه) در پایگاه اینترنتی خود نوشت که الازهر در واکنش به حادثه تروریستی عصر چهارشنبه در گلزار شهدای شهر کرمان بیانیه‌ای صادر کرده که در آن آمده است: الازهر دو انفجار تروریستی که در نزدیکی گلزار شهر کرمان در جمهوری اسلامی ایران روی داده و بر اساس رسانه‌ها و نهادهای رسمی ایران بیش از ۱۰۰ کشته و نزدیک به ۲۰۰ زخمی بر جای گذاشته را به شدت محکوم می‌کند.
الازهر مصر در ادامه این بیانیه ضمن تاکید بر مخالفت قاطعانه خود با همه انواع خشونت و تروریسم که بی‌گناهان را هدف قرار می‌دهد، حرمت زنده‌ها و مردگان را نقض می‌کند و افراد بی خطر را به وحشت می‌اندازد، درخواست خود مبنی بر لزوم تلاش در راستای یافتن یک راهبرد جهانی برای نابودی تروریسم، رهایی جهان از شر آن و تحقق امنیت و صلح برای افراد و جوامع را بار دیگر تکرار کرد.
بزرگ‌ترین مؤسسه مذهبی مصر در پایان بیانیه خود نیز آورده است: الازهر ضمن محکومیت این حادثه تروریستی بزدلانه، تسلیت صمیمانه خود را به خانواده قربانیان و ملت ایران اعلام می‌کند و از خداوند متعال برای قربانیان رحمت و مغفرت و برای مجروحان نیز شفای عاجل را مسئلت می‌دارد. «ما از آنِ خداییم و به سوی او باز می‌گردیم». امیدوارم از خبر الازهر حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد راضی بوده باشید.

الازهر حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۴ ۰۲:۳۸:۰۷