اقدام کودکانه سفیر رژیم صهیونیستی در صحن مجمع عمومی سازمان
ملل

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اقدام کودکانه سفیر رژیم صهیونیستی در صحن مجمع عمومی سازمان
ملل
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل باردیگر دست به یک اقدام کودکانه و غیرمتعارف در صحن مجمع عمومی سازمان ملل زد.
براساس گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، آن گونه که «موریا اسراف»، روزنامه‌نگار اسرائیلی تاکید کرده است، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با نشان دادن تصویری از یحیی سنوار رهبر حماس در غزه و شماره تلفن او در شورای امنیت، گفته است: اگر می‌خواهید جنگ را متوقف کنید، با او تماس بگیرید.
این اقدام سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل همزمان با آن صورت گرفت که مجمع عمومی سازمان ملل با ۱۵۳ رأی موافق قطعنامه عربی اسلامی که خواستار آتش‌بس فوری انسانی در غزه است، را به تصویب رساند.
همزمان، رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد تاکید کرد: «آنچه در غزه شاهد هستیم، قتل و کشتار غیرنظامیان و نقض صریح قوانین انسانی بین‌المللی است.» «دنیس فرانسیس» اظهار داشت: «۷۰ درصد از قربانیان جنگ در غزه زنان و کودکان هستند.»
فرانسیس تصریح کرد آنچه امروز در غزه شاهد هستیم، فروپاشی بی‌سابقه نظام انسانی است.
وی گفت: «چند هزار غیرنظامی دیگر باید قربانی شود تا اقدامی صورت دهیم؟ این کشتارها باید سریعاً متوقف شود.»
رئیس مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت که تنها اولویت اساسی پیش روی ما نجات جان غیرنظامیان است.
دنیس فرانسیس تاکید کرد: «خشونت در نوار غزه باید متوقف شود، لذا من هم به کسانی می‌پیوندم که خواستار آتش‌بس فوری در غزه هستند.»
همچنین مسئولان بیمارستان اسرائیلی بیلنسون اعلام کردند که امروز ۴ نظامی دیگر اسرائیلی که در درگیری‌های نوار غزه به شدت مجروح شدند، به این بیمارستان منتقل شدند.
مقاومت فلسطین نیز ساعاتی پیش شهرک صهیونیست‌نشین سدیروت را هدف حمله موشکی قرار داد. در پی این حمله، آژیر خطر در مناطقی در جنوب فلسطین اشغالی به صدا درآمده است. رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف شهرک‌های سدیروت، اویویم و نیرعام در مجاورت غزه هدف حملات سنگین راکتی قرار گرفتند.
از سوی دیگر، دفتر اطلاع رسانی کابینه رژیم صهیونیستی اعلام کرد از مجموع ۱۳۵ اسیر اسرائیلی در غزه، ۱۹ نفر کشته شدند. گفته شده که تمامی این اسرا در نتیجه بمباران‌های ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدند.
روزنامه وال استریت ژورنال هم به نقل از مسئولان آمریکایی اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی پمپاژ آب دریا به داخل شبکه تونل‌های حماس در غزه را آغاز کرده است.
مسئولان آمریکایی تاکید کردند که پمپاژ آب دریا به داخل تونل‌های حماس بخشی از تلاش‌های اسرائیل برای نابودی زیرساخت‌های این جنبش است.
وال استریت ژورنال همچنین به نقل از سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بیان کرد که عملیات نابودی تونل‌ها محرمانه است و نمی‌توان در مورد آن چیزی گفت.
منبع مذکور اشاره کرد که پر کردن تونل‌های حماس با آب دریا ممکن است هفته‌ها طول بکشد.
ساعتی پیش از این نیز، «ابوحمزه»، سخنگوی گروهان‌های قدس در اظهاراتی گفت: «به موشک‌باران شهرهای اسراییلی‌نشین و هدف قرار دادن نیروها و ادوات جنگی دشمن با گلوله‌های خمپاره ادامه می‌دهیم. مجاهدان ما از فاصله صفر با نیروهای دشمن درگیر شده و ده‌ها نفر را به قتل رسانده و صدها نظامی دیگر را مجروح کردند. دشمن صهیونیستی به بمباران غیرنظامیان بدون اخطار قبلی ادامه می‌دهد.» امیدوارم از خبر اقدام کودکانه سفیر رژیم صهیونیستی در صحن مجمع عمومی سازمان
ملل
راضی بوده باشید.

اقدام کودکانه سفیر رژیم صهیونیستی در صحن مجمع عمومی سازمان
ملل  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۳ ۰۲:۳۷:۳۳