اقدام تحریک‌آمیز اسراییل برای بستن مسجدالاقصی برای ۱۶ روز
پیاپی!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اقدام تحریک‌آمیز اسراییل برای بستن مسجدالاقصی برای ۱۶ روز
پیاپی!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، همزمان با جنگ غزه و نگرانی سران رژیم صهیونیستی از شعله‌ور شدن اوضاع در کرانه باختری و به بهانه یورش صهیونیست‌های تندرو به مسجد الاقصی رژیم صهیونیستی مسجد الاقصی را برای مدت ۱۶ روز می‌بندد.
براساس گزارش القدس العربی، پلیس رژیم صهیونیستی قصد دارد مسجد الاقصی را در مقابل هجوم گروه‌های افراطی صهیونیستی از روز پنجشنبه به مدت ۱۶ روز ببندد و دلیل آن ترس از شرایط امنیتی با توجه به جنگ فعلی است.
این اقدام برای جلوگیری از دامن زدن به تنش و خشم مردمی در قدس اشغالی و کرانه باختری، به ویژه پس از آنکه فلسطینیان از اعتکاف در الاقصی در طول روزهایی عید عبری پوریم صهیونیست‌ها (جشن ایرانی کشی) منع شدند، است.
تنش‌های داخلی به وضوح در بیانیه‌ها و اقدامات کابینه اشغالگر در مورد عملیات محدود کردن ورود به مسجد الاقصی در ماه رمضان ظاهر شده است.
در همین ارتباط، ایتامار بن غفیر، وزیر افراطی امنیت داخلی خواستار ممنوعیت ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی شده بود، اما کابینه صهیونیستی با این درخواست بن غفیر مخالفت کرد.
این اقدام در شرایطی است که شهرک‌نشینان صهیونیست هر از چندگاهی به سرکردگی و تحریک مقامات تندرو رژیم تل آویو به مسجد الاقصی یورش می‌برند و تلاش دارند که وضعیت این مکان مقدس را تغییر دهند. امیدوارم از خبر اقدام تحریک‌آمیز اسراییل برای بستن مسجدالاقصی برای ۱۶ روز
پیاپی!
راضی بوده باشید.

اقدام تحریک‌آمیز اسراییل برای بستن مسجدالاقصی برای ۱۶ روز
پیاپی!  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۸ ۰۲:۴۰:۲۱