اقدام به موقع پلیس راه کنگان مانع از انفجار تریلی حامل گاز
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اقدام به موقع پلیس راه کنگان مانع از انفجار تریلی حامل گاز
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ صادق مزارعی» جمعه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران گشت پلیس راه کنگان حین انجام وظیفه در محور جم – سیراف، یک دستگاه تریلی حامل گاز ال پی جی که لاستیک آن در حال آتش سوزی بود را مشاهده کردند.
رئیس پلیس راه استان بوشهر افزود: مأموران سریعاً راننده را که از آتش گرفتن لاستیک بی خبر بود مطلع و نسبت به توقف خودرو در محل مناسب اقدام و با استفاده از کپسول آتش نشانی موجود در خودروی سازمانی، و کمک گرفتن از سایر خودروهای عبوری قبل از سرایت آتش به نقاط قابل انفجار تانکر، آتش را مهار کردند.
سرهنگ مزارعی تصریح کرد: تا رسیدن مأموران آتش نشانی با استفاده از دو تیم گشتی پلیس راه، تا حصول اطمینان از رفع خطر در خصوص اعمال محدودیت تردد در محور مذکور اقدام شد.
رئیس پلیس راه استان بوشهر خاطر نشان کرد: با حضور خودروهای آتش نشانی وضعیت تانکر گاز تثبیت و تا رفع نقص کامل به پارکینگ مناسب هدایت شد.
این مقام انتظامی گفت: راننده خودرو با حضور در پلیس راه از اقدام به موقع پلیس وظیفه شناس و دلسوز تقدیر و تشکر کرد. امیدوارم از خبر اقدام به موقع پلیس راه کنگان مانع از انفجار تریلی حامل گاز
شد
راضی بوده باشید.

اقدام به موقع پلیس راه کنگان مانع از انفجار تریلی حامل گاز
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۶ ۰۲:۳۹:۱۱