اقتصاد دریا در گیلان فعال سازی شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اقتصاد دریا در گیلان فعال سازی شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسدالله عباسی امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان در منطقه ساحلی احمدآباد شهرستان رودسر اظهار کرد: سواحل آزاد شده گیلان با ایجاد الزامات نجات غریق در اختیار مردم قرار گیرد.
وی با تاکید بر لزوم فعال سازی اقتصاد دریا در گیلان، افزود: دولت بر فعال‌سازی اقتصاد دریا و ساحل در گیلان مصمم است.
استاندار گیلان با بیان اینکه مسئولان خالصانه به مردم خدمت کنند، گفت: الگوبرداری از شیوه مدیریت شهیدان رجایی و باهنر در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
عباسی با تاکید بر ترمیم بافت فرسوده روستایی و شهری در گیلان، بیان کرد: ترمیم و بازسازی بافت فرسوده روستایی و شهری با حفظ الزامات فرهنگی ضرورت دارد.
وی، رمز ماندگاری شهید رجایی را سادگی، مجاهدت در راه خدا، مدیریت جهادی و انقلابی برشمرد و افزود: دولت سیزدهم نیز به دلیل مردمی بودن از سوی مقام معظم رهبری مورد تکریم قرار گرفت.
استاندار گیلان به تشریح اقدامات انجام شده در این استان در ۲ سال اخیر پرداخت و بیان کرد: کاهش نرخ بیکاری، افزایش مشارکت اقتصادی و احیا واحدهای راکد تنها بخشی از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان گیلان است.
عباسی با بیان اینکه هیچ مانعی نباید در مسیر حرکت، رشد، توسعه و بالندگی دولت قرار گیرد، گفت: هیچکس با هیچ بهانه‌ای حق ندارد که سد راه خدمتگزاران مردم برای پیشبرد امور شود. امیدوارم از خبر اقتصاد دریا در گیلان فعال سازی شود راضی بوده باشید.

اقتصاد دریا در گیلان فعال سازی شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۱ ۰۲:۳۹:۰۰