اقامه نماز عید فطر در ۱۸ بقعه متبرکه استان قم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اقامه نماز عید فطر در ۱۸ بقعه متبرکه استان قم به گزارش سوالات شرعی و احکام، حجت‌الاسلام عطاءالله جباری ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار کرد: پایان‌بخش طرح ضیافت الهی ماه رمضان امسال، اقامه نماز عید در بقاع متبرکه شاخص استان خواهد بود.
او افزود: با تدارک صورت گرفته، در ۱۸ بقعه متبرکه امامزادگان عظیم‌الشأن مدفون در استان قم، نماز عید فطر اقامه می‌شود و ائمه جماعات به ایراد خطبه‌های نماز می‌پردازند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: بقاع شاخص شهرستان‌های جعفریه و کهک نیز همگام با بقاع قم، این مراسم را تدارک دیده‌اند.
او ادامه داد: در برخی از بقاع متبرکه ضیافت صبحانه هم برای نمازگزاران گسترده می‌شود ضمن اینکه در دیگر بقاع، ایستگاه‌های صلواتی دایر شده و از نمازگزاران و زائران پذیرایی خواهد شد.
جباری خاطرنشان کرد: مراسم تقدیر و اهدای جایزه به برگزیدگان مسابقات قرآنی و تفسیر هم در بعضی از بقاع متبرکه از جمله امامزاده سید معصوم (ع) تدارک دیده شده و سایر بقاع هم در روزهای آینده، این مهم را به سرانجام می‌رسانند. امیدوارم از خبر اقامه نماز عید فطر در ۱۸ بقعه متبرکه استان قم راضی بوده باشید.

اقامه نماز عید فطر در ۱۸ بقعه متبرکه استان قم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۰ ۰۲:۳۷:۳۵