افزایش ظرفیت شبکه زیرساخت ارتباطی تا پایان سال

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افزایش ظرفیت شبکه زیرساخت ارتباطی تا پایان سال به گزارش خبرنگار سایت احکام، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از پیامرسان های بومی در خصوص ثبت پیک ترافیک داخل ۶.۳ ترابیت برثانیه در جریان بازی پرسپولیس و النصر و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی کشور گفت: این نتیجه توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در دو سال گذشته است که ان‌شاءالله ادامه خواهد داشت.
وی افزود: خبر خوب دیگر اینکه در کنار شتاب گرفتن پروژه فیبرنوری ،۵۰ درصد به ظرفیت شبکه زیرساخت تا پایان سال افزوده می‌شود.
زارع پور ادامه داد: شرکت مخابرات و اپراتورهای همراه هم باید به روند توسعه خود شتاب بدهند تا کیفیت شبکه بیش از گذشته افزایش یابد.
همچنین امیر لاجوردی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در یکی از پیامرسان های بومی در خصوص رکورد مجموع پیک ترافیک داخلی و خارجی گفت: در جریان بازی پرسپولیس و النصر، یک بار دیگر زیرساخت‌های ارتباطی کشور با موفقیت محک خورد و پیک ترافیک داخل ۶.۳ ترابیت برثانیه ثبت شد و برای اولین بار، مجموع پیک ترافیک داخل و خارجی کشور رکورد زد و از مرز ۱۱ ترابیت برثانیه گذشت. امیدوارم از خبر افزایش ظرفیت شبکه زیرساخت ارتباطی تا پایان سال راضی بوده باشید.

افزایش ظرفیت شبکه زیرساخت ارتباطی تا پایان سال  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۲ ۰۲:۳۹:۲۱