افزایش حقوق نیمه دوم سال منتفی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افزایش حقوق نیمه دوم سال منتفی است به گزارش خبرنگار سایت احکام، قاسم علی اکبری شامگاه سه شنبه در دیدار با خانواده شهید «محمد ستاری» در اردبیل اظهار کرد: نسل آینده بیشتر و بهتر عظمت ایثارگران و مجاهدت شهدا را درک کرده و در این زمینه قدرشناس امنیت و اقتدار خلق شده خواهند بود.
وی خاطرنشان کرد: بالندگی و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون جانفشانی شهدا و ایثارگران است و ما به وجود این سرمایه‌های معنوی و ارزشمدار افتخار می‌کنیم.
علی اکبری افزود: سازمان امور اداری و استخدامی به فرزندان ۳۰ هزار شهید، آزاده و ایثارگر ارائه خدمات می‌کند و تمام تلاش ما در سال‌های اخیر بر این بوده تا فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در ادارات با دغدغه‌ای کمتر و روحیه انقلابی بتوانند در سنگر خدمت رسانی به مردم آماده و مهیا باشند.
مشاور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در حوزه ایثارگران زنده نگه داشتن یاد شهدا را با عمل به تعهدات و تکالیف مهم و ارزشمند توصیف کرد و گفت: در کنار بعد مادی بعد معنوی حضور و همراهی این خانواده‌ها بسیار مهم و تأثیرگذار است و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و معاونین در سفر استانی خود دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده اند.
علی اکبری افزود: نسل سوم و چهارم انقلاب باید از این میراث عظیم معنوی بهره مند شوند و انتقال این فرهنگ ارزشی وظیفه خطیر و رسالت سنگینی است که باید به آن عمل کرد.
وی تصریح کرد: جنگ هر چند تخریب و آسیب‌های جدی را به همراه دارد اما دفاع از وطن و حیثیت کشور آنقدر مقدس است که می‌توانیم چنین فرهنگ غنی را به نسل‌های بعدی منتقل و زمینه رشد و تربیت آنها را بر همین محور مهیا کنیم.
علی اکبری با بیان اینکه افزایش حقوق نیمه دوم سال منتفی است، گفت: افزایش حقوق کارکنان دولت در نیمه دوم سال منتفی است و دولت هیچ تصمیمی در این زمینه نگرفته است.
مشاور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در حوزه ایثارگران با اشاره به بخشنامه اخیر توزیع اعتبارات رفاهی به صورت عادلانه بیان کرد: در کنار پرداخت مستقیم اضافه کار و پاداش خدمات غیرمستمر نیز برای کارکنان در بهره گیری از امکانات سازمانی فراهم شده است.
علی اکبری ادامه داد: در لایحه برنامه هفتم پیشنهادات خوبی در حوزه ایثارگران ارائه شده بود که امیدواریم با تصویب مجلس به صورت جامع و کامل ایثارگران از این مزایا بهره مند شوند.
در این دیدار همسر شهید محمد ستاری به نحوه شهادت همسر خود در سال ۶۲ و در منطقه میاندوآب اشاره کرد و گفت: این شهید وارسته توصیه جدی داشت که در تربیت فرزندانش با دقت و وسواس عمل کنیم که ما نیز سعی کردیم در حد وسع و توان در این زمینه کوشا باشیم. امیدوارم از خبر افزایش حقوق نیمه دوم سال منتفی است راضی بوده باشید.

افزایش حقوق نیمه دوم سال منتفی است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۰ ۰۲:۴۰:۰۰