افتتاح ۲ بیمارستان در لرستان تا پایان سال آینده

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افتتاح ۲ بیمارستان در لرستان تا پایان سال آینده به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمدرضا دالوند امروز سه‌شنبه در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس‌جمهور با بیان اینکه تقریباً تمامی پروژه‌های مصوب سفر فعال است، اظهار داشت: پروژه بیمارستان‌های خرم‌آباد، کوهدشت از پیشرفت خوبی برخوردار است و امیدواریم تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسند.
وی افزود: این دو پروژه بزرگ حدود پنج هزار شغل ایجاد می‌کند که بخش قابل‌توجهی از مشکلات اشتغال در استان را مرتفع می‌کند.
معاون عمرانی استانداری لرستان، گفت: چهارخطه‌ها، پل دانشگاه لرستان، تقاطع غیرهم‌سطح خیابان شریعتی خرم‌آباد، سد «تاج امیر»، و «کمندان» و… از جمله پروژه‌های فعال استان هستند که تاکنون دستگاه‌های اجرایی به‌درستی اطلاع‌رسانی نکرده‌اند.
دالوند با بیان اینکه حوزه رسانه برای مجموعه استان از اهمیت زیادی برخوردار است، بر تعامل بیشتر روابط‌عمومی دستگاه‌ها با رسانه‌ها تأکید کرد و افزود: به‌منظور ایجاد امید بین مردم لازم است زحمات دولت و نظام اطلاع‌رسانی شوند.
وی با تأکید بر لزوم ایجاد امید در جامعه توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی از برپایی نمایشگاه عکس پروژه‌های عمرانی استان خبر داد و عنوان کرد: در این راستا دستگاه‌های اجرایی تصاویر پروژه‌های فعال خود را آماده و بر اساس هماهنگی قبلی برای برپایی نمایشگاه به روابط‌عمومی استانداری تحویل دهند. امیدوارم از خبر افتتاح ۲ بیمارستان در لرستان تا پایان سال آینده راضی بوده باشید.

افتتاح ۲ بیمارستان در لرستان تا پایان سال آینده  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۷ ۰۲:۴۱:۴۷