افتتاح نمایشگاه دستاوردهای زنان با حضور معاون رییس
جمهور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افتتاح نمایشگاه دستاوردهای زنان با حضور معاون رییس
جمهور
به گزارش سوالات شرعی و احکام، معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور همزمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای زنان از مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و کارگاه‌های تولیدی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار بازدید کرد.
انسیه خزعلی نمایشگاه دستاوردهای زنان استان زنجان را افتتاح کرد و در ادامه به بازدید از مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و کارگاه‌های تولیدی طرح و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار پرداخت.
مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهید رجایی در سال ۱۴۰۱ در یکی از مناطق کم برخوردار و پر آسیب زنجان با هدف توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست تأسیس شد. در حال حاضر ۱۱ کارگاه آموزشی دایر است.
در یک سال گذشته در این مجموعه ۳۶۰۰۰ نفر ساعت آموزش دیده و ۲۱۰ اشتغال مستقیم ایجاد شده است. در سال ۱۴۰۱ از اعتبار تخصیص یافته از سوی معاونت زنان و خانواده رئیس‌جمهوری با موضوع توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در این مرکز تولید کفش و سبد بافی توسط زنان سرپرست خانوار راه‌اندازی شده است.
در روند بازدید خزعلی از کارگاه‌های فعال در مجموعه شهید رجایی، مدیران کارگاه‌ها علاوه بر نشان دادن محصولات خود، به بیان مشکلات اقتصادی و مشکلات موجود در دریافت تسهیلات پرداختند. همچنین کارگاه‌ها از نیاز خود به سرمایه اولیه نیز توضیحاتی ارائه دادند.
همچنین معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از یک مجموعه کارآفرینی بازدید کرد.
خزعلی در ادامه سفر خود به استان زنجان از مجموعه کار آفرینی یکی از بانوان توانمند و کار آفرین استان بازدید کرد و با پتانسیل این مجموعه آشنا شدند.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در حاشیه این بازدید علاوه بر آشنایی با برخی از پرسنل و نحوه کار پرسنل و دستگاه‌ها با مشکلات پیش روی این مجموعه نیز آشنا شدند. امیدوارم از خبر افتتاح نمایشگاه دستاوردهای زنان با حضور معاون رییس
جمهور
راضی بوده باشید.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای زنان با حضور معاون رییس
جمهور  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۶ ۰۲:۴۲:۳۴