افتتاح ساختمان جدید مرکز تلفن شهید سلیمانی در بهاباد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر افتتاح ساختمان جدید مرکز تلفن شهید سلیمانی در بهاباد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مدیر مخابرات منطقه بهاباد در مراسم افتتاح ساختمان جدید مرکز تلفن شهید سلیمانی بهاباد اظهار داشت: با وجود مشکلات مالی مخابرات، بحث توسعه زیرساخت های ارتباطی در این شهرستان در اولویت مخابرات منطقه قرار داشته و امیدواریم با همراهی و پشتیبانی نماینده مردم در مجلس و مسئولان بهاباد شاهد رضایتمندی مردم و پیشبرد اهداف مخابرات باشیم.
صباغیان، ‌نماینده مردم سایت احکامیز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم در مجلس نیز در این مراسم از زحمات مدیر و مجموعه مخابرات منطقه یزد تقدیر کرد و برای حمایت از مخابرات و رفع مشکلات آن قول مساعد بای همکاری داد.
وی همچنین خواستار اجرای تشریع در عملیات فیبر نوری در شهرستان همچنین مشکلات ارتباطی برخی روستاهای شهرستان بهاباد شد.
در ادامه این مراسم، امام جمعه بهاباد و فرماندار این شهرستان در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از توسعه زیرساختهای مخابراتی در بهاباد، خواستار تسریع در اجرای فیبر نوری در این شهرستان شدند.
گفتنی است؛ در این مراسم ساختمان جدید شهید سلیمانی اداره مخابرات بهاباد در زمینی به وسعت ۳۳۰ متر در دو طبقه با هزینه بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و سه طرح مخابراتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید. امیدوارم از خبر افتتاح ساختمان جدید مرکز تلفن شهید سلیمانی در بهاباد راضی بوده باشید.

افتتاح ساختمان جدید مرکز تلفن شهید سلیمانی در بهاباد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۹ ۰۲:۴۳:۱۸