اغتشاش و نا آرامی در یک مرکز امنیتی در پاکستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اغتشاش و نا آرامی در یک مرکز امنیتی در پاکستان به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، منابع خبری از اغتشاش و نا آرامی در یک مرکز امنیتی در منطقه بانو واقع در شمال غربی پاکستان و گروگانگیری خبر دادند.
بر اساس این گزارش، «محمد نصیب» سخنگوی پلیس منطقه گفت که نیروهای امنیتی این مرکز را تحت محاصره درآوردند.
دو مقام پاکستان که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که تروریست‌های مسلح خواستار مذاکره برای عبور امن به افغانستان هستند.
یک مقام دیگر هم گفت که گروهی ۱۵ نفره از تروریست‌های بازداشتی در این مرکز با نیروهای امنیتی درگیر و پس از خلع سلاح آنها، پنج یا شش نفر را به گروگان گرفتند.
هنوز مشخص نیست تروریست‌های مسلح وابسته به چه گروهی هستند. سخنگوی طالبان پاکستان ارتباط این افراد را با این گروه تأیید یا رد نکرده است.
این در حالی است که در جریان حمله افراد مسلح ناشناس به مقر نیروهای پلیس پاکستان در شمال غربی این کشور، ۴ نیروی پلیس کشته و ۴ تَن نیز به شدت زخمی شده اند.
«نواز خان» یکی از افسران پاسگاه پلیس که هدف تیراندازی بامداد امروز یکشنبه قرار گرفت، گفت که مظنونان قبل از اینکه از محل حادثه متواری شوند، از نارنجک و سلاح‌های خودکار در ایستگاه پلیس در منطقه «لکی مروت» (Lakki Marwat) استفاده کردند.
تا کنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است. این سومین حمله به نیروهای امنیتی پاکستان طی کمتر از یک هفته گذشته است.
پیشتر گروهک تحریک طالبان پاکستان مسئولیت عملیات انتحاری در وزیرستان شمالی را برعهده گرفته بود. امیدوارم از خبر اغتشاش و نا آرامی در یک مرکز امنیتی در پاکستان راضی بوده باشید.

اغتشاش و نا آرامی در یک مرکز امنیتی در پاکستان  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۱۹ ۰۲:۳۸:۲۲