اعطای گواهینامه به قرآن‌آموزان مؤسسه کریمه اهل بیت(ع)
کراچی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعطای گواهینامه به قرآن‌آموزان مؤسسه کریمه اهل بیت(ع)
کراچی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مراسم جشن فارغ التحصیلی قرآن‌آموزان مؤسسه قرآنی کریمه اهل بیت (ع) با حضور سعید طالبی‌نیا، وابسته فرهنگی و مسؤول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در کراچی، محمد علی سید، نویسنده دینی مذهبی معروف شیعه در کراچی، خانم فاطمه اسد، رئیس مؤسسه کریمه اهل بیت (ع)، استادان قرآنی و تعداد زیادی از محصلان قرآنی به همراه والدینشان در سالن آمفی تئاتر خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
در این جشن قرآنی، برنامه‌های مختلف قرآنی و مشاوره انجام شد و سپس فارغ التحصیلان قرآنی برتر که در آزمون نهایی، نمرات بالا را کسب کرده بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچین در بخش دیگری از برنامه، دو نفر از پزشکان به ارائه مشاوره پزشکی و بهداشتی به خانواده‌ها پرداختند و به سوالات آنان پاسخ دادند.
محمدعلی سید در مورد فضیلت و اهمیت آموزش و یادگیری قرآن کریم سخنانی را ایراد کرد که مورد استقبال حضار قرار گرفت.
طالبی‌نیا، مسوول خانه فرهنگ کشورمان در کراچی ضمن قدردانی از خدمات مؤسسه قرآنی کریمه اهل بیت (ع) و محصلان قرآنی گفت: هدف اساسی حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) از حماسه عاشورا زنده نگه داشتن احکامات و آموزه‌های قرآنی بود.
وی افزود: کسانی که از اموال خود برای ترویج قرآن بذل و بخشش می‌کنند بدانند که قطعاً هم در این دنیا و هم در آخرت اجر خودشان را کسب می‌کنند.
طالبی‌نیا آمادگی خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در کراچی را برای هرگونه همکاری دینی و قرآنی ابراز کرد.
در بخش نهایی مراسم، گواهینامه و جوایز توسط مسئول خانه فرهنگ کشورمان به فعالان، استادان و قرآن‌آموزان برتر اهداء شد. امیدوارم از خبر اعطای گواهینامه به قرآن‌آموزان مؤسسه کریمه اهل بیت(ع)
کراچی
راضی بوده باشید.

اعطای گواهینامه به قرآن‌آموزان مؤسسه کریمه اهل بیت(ع)
کراچی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۲ ۰۲:۳۷:۴۸