اعطای تسهیلات خرد از اولویت‌های دولت است/ کنترل ناترازی بانک
ها

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعطای تسهیلات خرد از اولویت‌های دولت است/ کنترل ناترازی بانک
ها
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی نظامی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: پرداخت تسهیلات با نگاه به کنترل ناترازی بانک‌ها و جلوگیری از تورم مورد تاکید است.
نظامی تصریح کرد: وزارت امور اقتصاد و دارایی از ابتدای دولت، رویکرد آسان گیری پرداخت تسهیلات خرد را محور قرار داده است.
وی با اشاره به اینکه محدودیت‌هایی در منابع وجود دارد، خاطرنشان کرد: با هدف رونق تولید و اشتغال باید اولویت‌هایی شکل بگیرد.
رئیس مرکز بازرسی وزارت اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه پرداخت بدون ضابطه تسهیلات تورم زا است، عنوان کرد: باید توجه لازم به تراز بانک‌ها اجرایی و بر اساس نگاه کارشناسی شده، بهینه و علمی اقدام کرد.
نظامی با اشاره به سفر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: در سفر رئیس جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد نمایندگان بانک مرکزی حضور داشته و برنامه ریزی برای احصای مشکلات انجام می‌شود.
نظامی تصریح کرد: یکی از افتخارات دولت مردمی، احیای میز خدمت در سفرهای استانی است.
نظامی با بیان اینکه دو هدف در این سفر پیگیری می‌شود، اظهار کرد: یکی از این موارد این بوده که با اختیارات و مجموعه مدیریتی، مشکلات استان حل و فصل و گره گشایی شود.
وی افزود: همچنین در جاهایی که نیاز به پیگیری ملی است، تلاش می‌شود بتوانیم سفیر خوبی باشیم.
نظامی با بیان اینکه وزارت اقتصاد و دارایی با تیمی خوب در میز خدمت استان حاضر شده است، اظهار کرد: باعث افتخار است که گوش شنوایی باشیم و در محضر مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد خدمتی داشته باشیم. امیدوارم از خبر اعطای تسهیلات خرد از اولویت‌های دولت است/ کنترل ناترازی بانک
ها
راضی بوده باشید.

اعطای تسهیلات خرد از اولویت‌های دولت است/ کنترل ناترازی بانک
ها  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۰۲:۳۸:۴۷