اعزام ۷ هوگوپوش قمی به رقابت‌های انتخابی تیم ملی
نوجوانان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعزام ۷ هوگوپوش قمی به رقابت‌های انتخابی تیم ملی
نوجوانان
علی آهنی در گفت‌گو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: مرحله دوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو فردا در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود و به همین منظور تیم‌های دختران و پسران قمی به این رقابت‌ها اعزام شدند.
رئیس هیئت تکواندو استان قم افزود: این مرحله از اردوی انتخابی به منظور شناخت نفرات برتر برای تشکیل تیم ملی جهت حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا، در دو گروه دختران و پسران، روزهای پنجم تا هفتم تیرماه جاری برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: دوازدهمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا طی روزهای ۱۱ تا ۱۳ شهریورماه به میزبانی کشور لبنان در شهر بیروت برگزار خواهد شد.
آهنی با اشاره به ترکیب تیم پسران قم گفت: محمد حسن رضایی در وزن منهای ۴۵ کیلوگرم، امیرحسین فراهانی وزن منهای ۵۱ کیلوگرم، مهدی نوروزی و علی عسگری در وزن منهای ۵۹ کیلوگرم و محمدمنصور بشردوست وزن منهای ۶۸ کیلوگرم به همراه محبوب نصیروند و علی چهرقانی به عنوان مربی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: شیوا زمانی در وزن منهای ۴۲ کیلوگرم و باران فتحی آشتیانی در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم از هیأت تکواندو استان قم با هدایت مریم سادات محمودزاده‌حسینی به مصاف رقبای خود می‌روند. امیدوارم از خبر اعزام ۷ هوگوپوش قمی به رقابت‌های انتخابی تیم ملی
نوجوانان
راضی بوده باشید.

اعزام ۷ هوگوپوش قمی به رقابت‌های انتخابی تیم ملی
نوجوانان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۶ ۰۲:۴۰:۴۶