اعزام زائران خانه خدا در ۲۰ شهر طبق برنامه صورت می
گیرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعزام زائران خانه خدا در ۲۰ شهر طبق برنامه صورت می
گیرد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، آئین بدرقه اولین گروه از زائران سرزمین وحی از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) شامگاه سه‌شنبه دوم خردادماه در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.
این مراسم با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، معاونان و رؤسای وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل “هما”، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، مدیرعامل شهرفرودگاهی، فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی، رئیس پلیس فرودگاه‌ها، نماینده ولی‌فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، رئیس سازمان حج و زیارت، استاندار تهران و سایر عوامل دست‌اندرکار حج مستقر در فرودگاه امام خمینی برگزار شد.
محمد محمدی‌بخش، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص برنامه ریزی های چند ماه گذشته این عملیات بزرگ گفت: توجه به مأموریت خطیر خانواده صنعت هوایی کشور جهت انجام این عملیات مهم، برنامه‌ریزی گسترده‌ای با اولویت ایمنی پروازها صورت گرفته و صنعت هوایی کشور در تمام قسمت‌ها اعم از خدمات فرودگاهی، فنی، کیترینگ، خلبانان و مهمانداران، نیروهای امنیتی و همه عوامل دست‌اندرکار این مأموریت مهم، تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا به یاری خداوند سربلند از این تکلیف، بیرون بیایند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه به گستره وسیع این عملیات اشاره کرد و گفت: اعزام زائران علاوه بر فرودگاه امام خمینی (ره) از ۲۰ فرودگاه کشور نیز انجام خواهد شد و این گستردگی عملیات، نیازمند هماهنگی و برنامه‌ریزی دقیقی است. امیدوارم از خبر اعزام زائران خانه خدا در ۲۰ شهر طبق برنامه صورت می
گیرد
راضی بوده باشید.

اعزام زائران خانه خدا در ۲۰ شهر طبق برنامه صورت می
گیرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۴ ۰۲:۳۷:۴۱