اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان پیشرفت در پارس
جنوبی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان پیشرفت در پارس
جنوبی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی موحدی سه شنبه شب در نشست با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، اظهار داشت: آموزش و پرورش همواره در بخش‌های علمی، فرهنگی‌، ورزشی، اجتماعی و دیگر حوزه‌ها پای کار نظام بوده است و نقش مؤثری در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی نقش کلیدی دارد، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در سال جاری سند پنج ساله چشم انداز آموزش متوسطه استان تدوین شده که برای تحقق آن تمامی ظرفیت‌های را به کار می‌گیریم.
موحدی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش برای همه است و همه نیز باید همراه با این نهاد باشند، عنوان کرد: امروز با انعقاد تفاهم‌نامه طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان کنکوری و طرح روستا مرکزی با سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، شاهد آغاز فصل جدیدی از همکاری‌های آموزش و پرورش و صنعت نفت خواهیم بود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر ضمن تشکر از همکاری و تعامل مدیران صنعت نفت، تصریح کرد: امسال نیز همانند سال گذشته کلاس‌های کنکور برای دانش آموزان پایه دوازدهم برگزار می‌شود تا شاهد موفقیت فرزندان خود در بزرگ‌ترین رقابت علمی کشور باشیم.
وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید اولویت اول جامعه باشد، بیان کرد: خوشبختانه با انعقاد این تفاهم‌نامه ها طرح «روستا مرکزی» برای جابجایی دانش‌آموزان روستایی مناطق محروم جنوب استان نیز اجرایی خواهد شد.
موحدی اضافه کرد: این طرح به منظور پوشش تحصیلی دانش آموزانی است که در منطقه خود از مدارس متوسطه اول و دوم محروم هستند که از این پس با ایاب و ذهاب رایگان به نزدیک ترین دبیرستان مورد نظر می‌روند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم با هماهنگی‌های لازم با منطقه ویژه پارس و همچنین پترو فرهنگ، به زودی اعزام دانش آموزان استان به اردو ی راهیان پیشرفت به منظور آشنایی با دستاوردهای نظام در حوزه صنعت نفت و گاز کلید بخورد. امیدوارم از خبر اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان پیشرفت در پارس
جنوبی
راضی بوده باشید.

اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان پیشرفت در پارس
جنوبی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۳ ۰۲:۴۳:۲۷