اعزام بیش از ۱۳ هزار زائر به پایانه مرزی مهران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعزام بیش از ۱۳ هزار زائر به پایانه مرزی مهران به گزارش خبرنگار سایت احکام، مرتضی شیروانی روز یکشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و تلاش شبانه‌روزی کارکنان، فعالان و صنوف حمل‌ونقل عمومی مسافر استان، از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریورماه، ۱۳ هزار و ۷۰۶ زائر عتبات‌عالیات با ناوگان حمل‌ونقل عمومی استان به مرز سایت احکامان جابه‌جا شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد زائر در قالب ۶۵۱ سفر با اتوبوس و مینی‌بوس و سواری کرایه جابه‌جا شده‌اند، افزود: تعداد شش هزار و ۶۴ نفر از زائران با ۱۹۰ دستگاه اتوبوس، هفت هزار و ۴۵۸ نفر نیز با ۴۳۹ دستگاه مینی‌بوس و ۸۵ زائر با ۲۲ دستگاه سواری کرایه به مرز سایت احکامان منتقل شده‌اند.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، بیان کرد: تعداد سفرهای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۴۸۴ سفر، ۳۵ درصد افزایش و تعداد جابه‌جایی زائرین امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۱۰ هزار و ۲۶۲ نفر، ۳۳ درصد افزایش داشته است.
شیروانی، بیان کرد: در حال حاضر خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی توسط ۷۰ نفر از پرسنل و ۴۰ دستگاه از ماشین‌آلات اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان به‌صورت شبانه‌روزی در مرز سایت احکامان در حال انجام است.
بنابراین گزارش، طرح اربعین حسینی امسال از ۲۷ مرداد آغاز و تا ۲۰ شهریورماه ادامه دارد. امیدوارم از خبر اعزام بیش از ۱۳ هزار زائر به پایانه مرزی مهران راضی بوده باشید.

اعزام بیش از ۱۳ هزار زائر به پایانه مرزی مهران  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۴ ۰۲:۳۷:۳۳