اعتراض ۳۰ درصد از معلمان بوشهری به طرح رتبه بندی ثبت
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعتراض ۳۰ درصد از معلمان بوشهری به طرح رتبه بندی ثبت
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی موحدی یکشنبه شب در نشست شورای معاونان اداره آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: فرآیند رتبه بندی یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که بعد از گذشت ۱۱ سال توسط وزارت آموزش و پرورش اجرایی شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه معلمان باید به حق و حقوق واقعی خود دست پیدا کنند، گفت: همچنان در مرحله استقرار فرآیند رتبه بندی هستیم و رسیدگی به اعتراضات با جدیت ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه نواقصی در فرآیند اجرایی رتبه بندی وجود داشت، افزود: این اشکالات در حال برطرف شدن است و مدارک معترضان یک بار دیگر توسط هیأت‌های ممیزی استانی و کشوری رسیدگی خواهد شد.
موحدی اضافه کرد: در استان بوشهر کمتر از ۳۰ درصد فرهنگیان نسبت به فرآیند رتبه بندی اعتراضات خود را ثبت کرده‌اند و بر اساس بررسی صورت گرفته عمده مشکلات رتبه بندی عدم بارگذاری صحیح مستندات، توسط همکاران بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: افراد فاقد رتبه، موقتاً رتبه یک برای شأن لحاظ می‌شود تا پس از رسیدگی به اعتراضات رتبه قطعی آنها مشخص شود.
وی با بیان اینکه ۱۴ هزار و ۴۱۹ نفر در بوشهر مشمول طرح رتبه بندی شده‌اند، گفت: هزار و ۵۹ نفر، ۸/۲۳ درصد، و ۲ هزار و ۱۳۴ نفر، ۱۶/۵۹ درصد از مشمولین این قانون به ترتیب شامل رتبه‌های ۱ تا ۲ در طرح رتبه بندی شده‌اند.
موحدی ادامه داد: ۴ هزار و ۸۰۶ نفر یعنی ۳۷/۳۶ درصد، هزار و ۴۳۷ نفر به عبارت ۱۱/۱۷ و ۳۶ نفر یعنی ۲۷ درصد به ترتیب شامل رتبه‌های سه تا پنج در طرح رتبه بندی شده‌اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۳ هزار و ۳۹۱ نفر یعنی ۲۶/۳۶ درصد فاقد رتبه بندی شده‌اند، که برای این افراد موقتاً رتبه یک لحاظ خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در طرح رتبه بندی اولین ملاک ارتقا جایگاه معلمان و سپس بهبود وضعیت مالی است. امیدوارم از خبر اعتراض ۳۰ درصد از معلمان بوشهری به طرح رتبه بندی ثبت
شد
راضی بوده باشید.

اعتراض ۳۰ درصد از معلمان بوشهری به طرح رتبه بندی ثبت
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۹ ۰۲:۳۹:۳۶