اعتراض آلومینیوم به داوری دیدار با استقلال

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعتراض آلومینیوم به داوری دیدار با استقلال به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و آلومینیوم اراک شامگاه جمعه پنجم آبان در هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر تیم استقلال به پایان رسید.
در دقیقه ۷+۹۰ توپ به رضا جبیره بازیکن تیم آلومینیوم رسید که این بازیکن پس از ضربه به توپ در پی برخورد با سید حسین حسینی در محوطه جریمه استقلال سرنگون شد اما داور اعتقادی به گرفتن پنالتی نداشت تا شاگردان حسینی دست خالی به اراک باز گردند.
رسانه باشگاه آلومینیوم در همین رابطه ویدئو صحنه جنجالی برخورد جبیره با حسینی را منتشر کرد و به عدم اعلام پنالتی معترض شد.
همچنین، سید مجتبی حسینی سرمربی آلومینیوم که در هفته اول و پس از دیدار با پرسپولیس از نحوه قضاوت داور بازی معترض بود و توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شد پس از دیدار با استقلال در مورد داوری صحبت نکرد اما از نحوه صحبت‌های او می‌توان برداشت کرد که از قضاوت سید رضا مهدوی در بازی با استقلال رضایت ندارد. امیدوارم از خبر اعتراض آلومینیوم به داوری دیدار با استقلال راضی بوده باشید.

اعتراض آلومینیوم به داوری دیدار با استقلال  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۸ ۰۲:۴۰:۲۵