اعتبارات مربوط به سهم خراسان جنوبی در پروژه های برق تخصیص می
یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعتبارات مربوط به سهم خراسان جنوبی در پروژه های برق تخصیص می
یابد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علیرضا عباس زاده شامگاه یکشنبه در دیدار مدیرعامل برق منطقه ای خراسان اظهار کرد: در دو روز گذشته به همراه مدیر عامل برق منطقه ای خراسان از پروژه های خط تک مداره ۱۳۲کیلو ولت پست دیهوک طبس و پست ۴۰۰کیلوولت نهبندان بازدید کردیم.
به گفته وی با وجود ابن که از زمان آغاز پروژه پست ۴۰۰کیلو ولت نهبندان تنها سه ماه می گذرد، پیشرفت خوبی دارد و حدود ۶۵ میلیارد تومان از تجهیزات مورد نیاز آن خریداری و به سایت پست مورد نظر منتقل شده است.
وی با اشاره به این که در قالب تفاهم نامه منعقد شده ، امیدرو و شرکت شهرک های صنعتی در انجام این پروژه ها مشارکت دارند، افزود: حداقل تا دو ماه و حد اکثر تا چهار ماه آینده سهم استان در این پروژه ها تخصیص می یابد.
معاون استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: ۳۰ میلیارد تومان تعهد استان در زمینه پروژه های پست ۴۰۰کیلو ولت نهبندان ، پست ۱۳۲کیلو ولت شهرک صنعتی شهید رحمانی خوسف پست ۱۳۲کیلو ولت دیهوک طبس است .
عباس زاده ادامه داد: مدیریت پروژه های برق در دست اقدام در شهرستان های استان که با مشارکت برق منطقه ای خراسان، امیدورو و شرکت شهرک های صنعتی در حال اجرا است تا کنون به خوبی انجام شده است. امیدوارم از خبر اعتبارات مربوط به سهم خراسان جنوبی در پروژه های برق تخصیص می
یابد
راضی بوده باشید.

اعتبارات مربوط به سهم خراسان جنوبی در پروژه های برق تخصیص می
یابد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۸ ۰۲:۳۸:۲۶