اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش گناوه پیش بینی شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش گناوه پیش بینی شده است به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد تقی صفری جمعه شب در همایش تجلیل از ورزشکاران، پیشکسوتان و نخبگان ورزشی شهرستان گناوه در تالار بهزاد این شهر اظهار داشت: شهرستان گناوه دارای جوانان و ورزشکاران مستعد و توانمند در رشته‌های مختلف ورزشی است که در میادین ملی و بین المللی دارای عناوین برتر هستند و برای کشور افتخارآفرینی می‌کنند.
فرماندار گناوه افزود: رتبه این شهرستان از لحاظ زیرساخت ورزشی در سال‌های گذشته رتبه دهم بوده است و با برنامه ریزی ها صورت گرفته و همکاری مسئولان ورزش استان تمام تلاش خود خواهیم کرد تا از این نظر به رتبه اول استان برسیم.

وی گفت: با توان و استعدادی که جوانان این شهرستان دارند امید است باز هم شاهد موفقیت‌ها و درخشش بیشتر جوانان و ورزشکاران این شهرستان در میادین مختلف و افتخار آفرینی‌های بیشتر برای کشور باشیم.
فرماندار گناوه با اشاره به اینکه توجه ویژه به ورزش در اولویت شهرستان قرار گرفته گفت: در رشته‌های مختلف ورزشی اعتبارات خوبی در سال گذشته در نظر گرفتیم که در تجهیز سالن‌های ورزشی، ورزش‌های ساحلی، چمن‌ها و سایر موارد هزینه شد و در سال جاری نیز اعتبارات خوبی برای این امر مهم و توسعه ورزش شهرستان پیش بینی شده است. امیدوارم از خبر اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش گناوه پیش بینی شده است راضی بوده باشید.

اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش گناوه پیش بینی شده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۰ ۰۲:۳۷:۵۴