اطلاعیه فرماندهی انتظامی بوشهر پیرامون حجاب صادر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اطلاعیه فرماندهی انتظامی بوشهر پیرامون حجاب صادر شد به گزارش سوالات شرعی و احکام در اطلاعیه فرماندهی انتظامی بوشهر آمده است:
فرماندهی انتظامی استان بوشهر ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از تمامی هموطنان قانون‌مدار به سبب رعایت ارزش‌ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می‌رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال خواهد شد.
به همین سبب، از همه شهروندان، به ویژه دختران و بانوان گرامی، درخواست می‌شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای ملی و مذهبی جامعه، حریم پر حرمت حجاب و عفاف را آنگونه که شایسته است رعایت کنند.
پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می‌شود که ناگزیر، بر اساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌کند.
از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش‌های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم کنند. امیدوارم از خبر اطلاعیه فرماندهی انتظامی بوشهر پیرامون حجاب صادر شد راضی بوده باشید.

اطلاعیه فرماندهی انتظامی بوشهر پیرامون حجاب صادر شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۱ ۰۲:۳۸:۰۸