اطلاعیه روابط عمومی اداره کل ارشاداسلامی گیلان پیرامون وقایع
اخیر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اطلاعیه روابط عمومی اداره کل ارشاداسلامی گیلان پیرامون وقایع
اخیر
به گزارش سوالات شرعی و احکام، روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان پیرامون وقایع اخیر اطلاعیه‌ای صادر کرد.
متن اطلاعیه به شرح زیر است؛از ابتدای دولت انقلابی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همواره بر مدار اصول ارزش‌های اسلامی و انقلابی که میثاق بین خود و مردم شریف و نجیب ایران بوده حرکت کرده است و یکی از این اصول اصلی، فساد ستیزی از هر نوعی و در هر سطحی است.
به اطلاع همه مردم عزیز و شریف گیلان می‌رساند که اخیراً بلافاصله پس از ایجاد شائبه خطای مدیر سابق این مجموعه، با دستور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده ویژه وزیر در استان حاضر و تمام ابعاد این موضوع با حضور دستگاه قضائی با دقت بررسی شد و برای ایجاد فضای مناسب برای تحقیقات بیشتر و انجام بی‌خلل خدمات و فعالیت‌های مستمر فرهنگی هنری، سرپرست جدیدی برای اداره کل تعیین شد.
همه اهالی استان به ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بدانند که رویه دولت انقلابی این است که حتی شائبه فساد را هم بر نمی‌تابد و با یقین به اینکه یگانه دستگاه مرجع برای قضاوت نهایی و عادلانه قوه قضائیه است، بدون هیچ گونه پیش داوری و تخریب حیثیت و آبروی افراد، پرونده موضوع را که حاوی ابهامات بسیار است، برای بررسی‌های بیشتر و رسیدگی‌های دقیق به دستگاه محترم قضا ارجاع داده تا با اجرای عدل و انصاف، حقیقت را کشف و قضاوت نهایی را اتخاذ کند.
در عین حال اجازه نمی‌دهیم شبکه‌های معاند و خارج‌نشین و خناسان و بدخواهان مردم ایران این موضوع شائبه‌دار را دستمایه تضعیف جبهه فرهنگی پرافتخار انقلاب اسلامی کنند. امیدوارم از خبر اطلاعیه روابط عمومی اداره کل ارشاداسلامی گیلان پیرامون وقایع
اخیر
راضی بوده باشید.

اطلاعیه روابط عمومی اداره کل ارشاداسلامی گیلان پیرامون وقایع
اخیر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۳ ۰۲:۳۷:۴۶